sobota 15-02-14, czytany: 3106 razy, autor: Rain Dog

Karolina Korwin Piotrowska napisała książkę - Ćwiartka raz

"Jak dobry seks, dobre wino" - reklamuje autorka.

Karolina Korwin PiotrowskaKarolina Korwin Piotrowska / © KAPiF
Po sukcesie Bomby opisującej polski show-biznes Karolina Korwin Piotrowska postanowiła kontynuować swoją przygodę z pisaniem - 20 maja na rynku ukaże się kolejna pozycja dziennikarki.

Książka zatytułowana Ćwiartka raz będzie subiektywnym spojrzeniem na minione 25-lecie w Polsce, którą budujemy po PRL-u.

25 lat temu stało się coś kosmicznie fajnego. Coś, co było jak Boże Narodzenie w lecie, co teraz banda lansowanych medialnie baranów z różnych politycznych opcji, którzy zasmradzają mi rzeczywistość, chcą ubrudzić szambem i zawłaszczyć. Dlatego ta książka na pewno nie jest o nich - pisze Korwin o swojej książce. -
Ta książka jest, rzecz jasna, o mnie, ale przede wszystkim o tym, co na przestrzeni tych 25 szalonych lat ukształtowało mnie w kraju nad Wisłą jako osobę, która teraz, siedząc w swoim mieszkaniu kupionym na kredyt, który spłacać będę do śmierci, pisze na hipsterskim komputerze, przedstawiając bezczelnie subiektywną wersję świata. Mojego świata. Filmów, piosenek, płyt, książek, gazet, komiksów, programów telewizyjnych i radiowych, gadżetów, diet, nałogów, celebrytów, gwiazd i innych zjawisk... Nie jest to książka naukowa. Nie aspiruje do roli encyklopedii. Jest na to zbyt osobista, a co za tym idzie – wyrywkowa i zabawna. Ta książka, co ważne w naszym pięknym kraju, gdzie wszystko jest polityką, nawet grypa, pogoda i kwiatki na klombie, nie ma opcji politycznej i nie przynależy do żadnej partii.


Korwin Piotrowska reklamuje swoje nowe "dziecko" jako fajną przygodę:

Bardzo bym chciała, aby była dla Was jak fenomenalny rollercoaster wspomnień. Czysta przyjemność. Jak dobry seks, dobre wino, dobra myśl.

Macie ochotę poczytać?


Karolina Korwin Piotrowska napisała książkę - Ćwiartka razPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Dobrego Dnia Offic...
Jula Drugi singiel promujący 3 album premiera 2 czerwca 2017
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
Flashlight (Offici...
Katarzyna Moś
Flashlight (Offici...
Moś z piosenką Fla...
Katarzyna Moś
Moś z piosenką Fla...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida