środa 05-03-14, czytany: 10858 razy, autor: Rain Dog

Słit focia z Oscarów okazała się być reklamą smartfona

Zdjęcie rozprzestrzeniło się w sieci niczym wirus.

Oscary 2014Oscary 2014 / Ellen DeGeneres
Chyba już wszyscy widzieli słynną "focię z rąsi", którą zrobiły sobie gwiazdy podczas oscarowej gali. Do wspólnego zdjęcia namówiła aktorów Ellen DeGeneres prowadząca show. Gwiazdy chętnie przystały na propozycję. Do fotki pozowali między innymi Angelina Jolie, Brad Pitt, Jennifer Lawrence i Bradley Cooper.

Okazuje się, że zrobienie fotki wcale nie było spontaniczną akcją, a częścią akcji reklamowej Samsunga, który sponsorował imprezę.

Marka miała wydać na reklamę podczas oscarowej gali prawie 20 mln dolarów. Spoty były emitowane w przerwach transmisji. Jednak największą siłę rażenia miało właśnie zdjęcie, które błyskawicznie zostało udostępnione przez portale społecznościowe przez ponad 3 mln osób.

Waal Street Journal pisze, że umowa zawarta między organizatorem imprezy a producentem zakładała, że smartfon dostanie swój czas antenowy w czasie transmisji. Organizatorzy mieli zasugerować Ellen, by do robienia zdjęć użyła odpowiedniego modelu aparatu. DeGeneres miała być też przeszkolona przez przedstawicieli firmy, jak korzystać z tego modelu.


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
RODZINKA ADDAMSÓW!...
Julia Kobus
RODZINKA ADDAMSÓW!...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida