czwartek 13-03-14, czytany: 12713 razy, autor: fyla

Rodzice Dody pozwali Agnieszkę Szulim

Słuszna decyzja?

DodaDoda / ©KAPiF
Doda i Agnieszka Szulim - o konflikcie tych pań jest jakiś czas temu było w mediach wyjątkowo głośno. Wszystko to za sprawą rzekomego pobicia dziennikarki, którego miała się dopuścić piosenkarka po gali Niegrzeczni. Wiele gwiazd stanęło wówczas po stronie gwiazdy TVN-u, Dody bronił m.in. Michał Wiśniewski. Okazuje się, że zatarg sięga marca 2013.

W marcu w Na językach pojawiła się Paulina Zmudczyńska-Rabczewska, córka Pawła Rabczewskiego z nieformalnego związku, która udzieliła wówczas wywiadu. Doda uznała wówczas, że Paulina stawia jej rodzinę w złym świetle. We wrześniu zaś Szulim wyemitowała materiał, w którym zażartowała z upadku Rabczewskiej ze sceny. Wtedy, wg rodziców Doroty, miarka się przebrała - założyli sprawę przeciwko Szulim o naruszenie dóbr osobistych. Jak Doda komentuje ich krok?

- Przejmuję się, jak ktoś ubliża mojej rodzinie. Program Agnieszki Szulim non stop obrażał i obraża moją rodzinę. Na to nie pozwolę. Moi rodzice wytoczyli sprawę cywilną Agnieszce Szulim parę miesięcy temu. Ktoś, kto kocha swoją rodzinę, kto jest honorowy, doskonale mnie zrozumie. Tego, kto sprzeda własną matkę za przysłowiowe dwa złote, jest mi tylko szkoda - pada w najnowszej rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.


Ciekawe jaki będzie finał tej sprawy.Rodzice Dody pozwali Agnieszkę Szulim

Rodzice Dody pozwali Agnieszkę Szulim


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida