czwartek 20-03-14, czytany: 36709 razy, autor: fyla

Luxuria Astaroth odpowiada hejterom (FOTO)

Jest ostro!

Luxuria AstarothLuxuria Astaroth / Facebook
Kiedyś Luxuria Astaroth była znana głównie z ubijania masła w teledysku Donatana. Teraz zasłynęła swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Modelka pojawiła się we wtorek u Kuby Wojewódzkiego i narobiła sporo zamieszania. Wyznała, że jest lesbijką, prawiła o piciu krwi z miesiączki i o tym, że jest wcieleniem grzechów, za które umarł Jezus. Po emisji odcinka, w sieci pojawiło się mnóstwo hejtów pod adresem Kamili. Jak na to zareagowała?

Okazuje się, że gwiazda nie zamierza przejmować się krytyką. Na jej Facebooku pojawił się właśnie następujący wpis (okraszony zdjęciem ze środkowym palcem):

(oryginalna pisownia) Tego się nie spodziewałam! ponoć wszyscy mówią o mojej wczorajszej wizycie u Kuby, jedna z moich ulubionych dziennikarek Pani Karolina Korwin Piotrowska na której zawsze starałam się wzorować też zawraca sobie mną głowę, a ja tylko postanowiłam podziękować wszystkim hejterom za ich poświęcony czas na pisanie, no i fanom którzy kupili już ponad 100 butelek mojego whisky😊 dzisiejszy zwrot akcji jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, ze bywa iż Soba zdumiewam Siebie
Pozdrawiam już wkrótce spoza granic naszego pięknego kraju

Wasza komercyjna lachudra


Rzeczywiście, Luxuria postanowiła handlować kompletami kieliszków identycznymi z tymi, jakie podarowała Kubie i poszło jej to całkiem sprawnie. Swoją osobę też potrafi sprzedać?

Luxuria Astaroth odpowiada hejterom

Luxuria Astaroth odpowiada hejterom

Luxuria Astaroth odpowiada hejterom


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Luxuria Astaroth
Luxuria Astaroth
Luxuria Astaroth
Luxuria Astaroth
Luxuria Astaroth
Luxuria Astaroth
Luxuria Astaroth
Luxuria Astaroth
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida