poniedziałek 24-03-14, czytany: 12752 razy, autor: fyla

Maja Hyży i Mettler narzekają na programy talent show(VIDEO)

Co się im nie podoba?

X FactorX Factor / KAPiF, Facebook
Raz na jakiś czas zdarzają się uczestnicy talent show, którzy po zakończeniu programu narzekają na jurorów i podpisywane umowy. Do tej pory najwięcej obrywało się Kubie Wojewódzkiemu, który nie wyciągnął ponoć pomocnej dłoni do Ady Szulc i Eweliny Lisowskiej, a także nie rozpoznaje Krzyśka Zalewskiego na ulicy. Okazuje się, że Maja Hyży i Filip Mettler też nie są zadowoleni z tego, co oferuje się uczestnikom talent show po zakończeniu programów.

Przyjaciele postanowili wyżalić się nieco w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle:

– Zaraz po „X Factorze” nie miałam żadnych możliwości nagrania własnego teledysku. Chyba, że zrobiłabym to telefonem. Szansę na stworzenie pierwszego klipu dostałam od firmy kosmetycznej. Odezwali się do mnie i zasponsorowali nagranie, a przy okazji zrobili sobie promocję. Obie ze stron na tym skorzystały. Myślę, że każdy po „X Factorze”, gdyby dostał taką propozycję, nie wahałby się - powiedziała Maja.


Filip uważa, że problemy biorą się stąd, że programów jest teraz zbyt wiele:

– W tym momencie strasznie ciężko jest się przebić. W telewizji można obejrzeć aż trzy talent-show, a w ramówkach stacji są przewidziane kolejne tego typu produkcje. Teraz być finalistą jednego z takich programów to żadne wyróżnienie. W „X Factorze” było nas dziewięciu, a w „The Voice of Poland” uczestników finałowych jest aż dwunastu. Co roku produkuje się setki małych gwiazd.


Zgadacie się z nimi?
 
Maja Hyży i Filip Mettler narzekają na X Factora? (VIDEO)


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
z Eweliną
z Eweliną
Dawid Dębicki
Dawid Dębicki
Dawid Dębicki
Dawid Dębicki
Klaudia Szafrańska
Klaudia Szafrańska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida