środa 26-03-14, czytany: 14859 razy, autor: fyla

L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera?

To dlatego jej nie pomógł?

Lwren ScottLwren Scott / Fame/Flynet
Jakiś czas temu światem mody wstrząsnęła szokująca informacja - ukochaną Micka Jaggera, projektantkę L'Wren Scott znaleziono martwą w jej apartamencie. Dochodzenie wykazało, że kobieta sama odebrała sobie życie. Powodem samobójstwa miały być problemy finansowe. Wiele osób obwiniało wówczas Micka, o to, że nie pomógł swojej lubej. Na koncie artysty widnieje 305 milionów dolarów, a jej zadłużenie wynosiło "zaledwie" 6 milionów. Dziennikarze postanowili to zbadać.

Jak donosi The Mail on Sunday, Scott ukrywała przed muzykiem swoje finanse, w dodatku wydawała pieniądze lekkomyślnie. Bez jego wiedzy zaciągnęła na przykład kredyt hipoteczny na apartament na Manhattanie (1,2 milionów dolarów), a gdy nie była w stanie go spłacić, Mick zrobił to za nią:

– Każdy wiedział, że w ich związku nie działo się najlepiej. Jej wydatki były lekkomyślne. Z tego powodu dochodziło do poważnych kłótni. Jak na przykład ta, gdy Mick dowiedział się o pożyczce zaciągniętej pod zakupiony przesz niego nowojorski apartament - powiedział przyjaciel pary.


Gwiazdor nie miał ponoć świadomości, że długi L'Wren są aż tak ogromne. Gdyby tylko się przyznała, z pewnością wyciągnąłby pomocną dłoń. Podobno wciąż nie może otrząsnąć się po tragicznych wydarzeniach.

Smutna historia...
 


L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera?

L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za tobą
jula&fabisz
Będę za tobą
NINJA I ZAKUPY W D...
Szusz Vlog
NINJA I ZAKUPY W D...
DY SZAFECZKA NA KO...
STYLIZACJETV
DY SZAFECZKA NA KO...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida