środa 26-03-14, czytany: 14780 razy, autor: fyla

L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera?

To dlatego jej nie pomógł?

Lwren ScottLwren Scott / Fame/Flynet
Jakiś czas temu światem mody wstrząsnęła szokująca informacja - ukochaną Micka Jaggera, projektantkę L'Wren Scott znaleziono martwą w jej apartamencie. Dochodzenie wykazało, że kobieta sama odebrała sobie życie. Powodem samobójstwa miały być problemy finansowe. Wiele osób obwiniało wówczas Micka, o to, że nie pomógł swojej lubej. Na koncie artysty widnieje 305 milionów dolarów, a jej zadłużenie wynosiło "zaledwie" 6 milionów. Dziennikarze postanowili to zbadać.

Jak donosi The Mail on Sunday, Scott ukrywała przed muzykiem swoje finanse, w dodatku wydawała pieniądze lekkomyślnie. Bez jego wiedzy zaciągnęła na przykład kredyt hipoteczny na apartament na Manhattanie (1,2 milionów dolarów), a gdy nie była w stanie go spłacić, Mick zrobił to za nią:

– Każdy wiedział, że w ich związku nie działo się najlepiej. Jej wydatki były lekkomyślne. Z tego powodu dochodziło do poważnych kłótni. Jak na przykład ta, gdy Mick dowiedział się o pożyczce zaciągniętej pod zakupiony przesz niego nowojorski apartament - powiedział przyjaciel pary.


Gwiazdor nie miał ponoć świadomości, że długi L'Wren są aż tak ogromne. Gdyby tylko się przyznała, z pewnością wyciągnąłby pomocną dłoń. Podobno wciąż nie może otrząsnąć się po tragicznych wydarzeniach.

Smutna historia...
 


L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera?

L'Wren Scott notorycznie oszukiwała Micka Jaggera? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
(subskrybuj kanał ...
szusz HAUL KOSMETYCZNY Z DM
(subskrybuj kanał ...
3 FRYZURY NA JESIE...
Stylizacje Hairstyles
3 FRYZURY NA JESIE...
6 VLOG W DOMU
szusz vlogmas
6 VLOG W DOMU
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida