wtorek 15-04-14, czytany: 7829 razy, autor: Sasza

Jerzy Janowicz w szopie z Atlasem (FOTO)

Sponsor wykorzysta szum, jaki powstał wokół wypowiedzi tenisisty.

Jerzy JanowiczJerzy Janowicz / Memy
Sponsor bierze winę na siebie:) - napisał kilka dni temu na swoim facebookowym profilu Jerzy Janowicz. Był to pierwszy komentarz zawodnika po pamiętnej konferencji prasowej, podczas której Janowicz wyrzucał dziennikarzom, że wymagają wiele od polskich sportowców trenujących po szopach" (czytajcie: Dziennikarze obrażeni na Janowicza, fani biją mu brawo ).

Wypowiedź Janowicza wywołała wielką dyskusję, a kibice podzielili się na dwa obozy: tych, którzy poparli zawodnika oraz tych, którym nie spodobał się jego ton.

Janowicz nie musi się jednak martwić, że pyskówka z konferencji na dobre zepsuje jego wizerunek. Sponsor tenisisty, marka Atlas, postarała się, by wypowiedź o szopach przekuć w sukces.

Właśnie pojawiła się zapowiedź reklamy z Janowiczem i dwoma innymi sportowcami, których sponsoruje marka. Na zdjęciu wszyscy siedzą w szopie.

Trzej sportowcy ATLASA: Jerzy Janowicz, Maciej Steinhof i Paweł Tarnowski, spotkali się na planie filmowym nowego spotu. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że spotkali się... w szopie. Efekt będzie można zobaczyć już wkrótce w Internecie
- czytamy na stronie sponsora.

Powstający film jest kontynuacją sposobu komunikacji łódzkiego producenta chemii budowlanej. Swoim charakterem nawiązuje do wcześniejszych, humorystycznych produkcji promocyjnych ATLASA. Po raz kolejny firma, której filmy przeszły do historii polskiej reklamy, udowadnia dystans do marki, otaczającej rzeczywistości i bieżących wydarzeń. Pomysłodawcy pragną przedstawić je w nieco innym świetle i tym samym umożliwić tenisiście ustosunkowanie się w sportowym duchu i z poczuciem humoru do budzącej emocje konferencji prasowej
- informuje marka.


Jerzy Janowicz w szopie z Atlasem (FOTO)Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida