środa 16-04-14, czytany: 5428 razy, autor: Noir

Doda spotkała się z Szulim w sądzie

Rabczewska: Mama do tej pory cierpi.

DodaDoda / © KAPiF
Wczoraj odbyła się pierwsza rozprawa w procesie wytoczonym przez rodziców Dody Agnieszce Szulim. Wanda Rabczewska i Paweł Rabczewski oskarżają dziennikarkę o naruszenie dóbr osobistych.

Sąd zadecydował, że rozprawa odbywała się za zamkniętymi drzwiami. W związku z tym, że Szulim przyjęła linię obrony opartą na stwierdzeniu, iż to nie ona jest autorką materiału pokazanego w programie Na językach, ale cała redakcja, sąd odroczył rozprawę i zadecydował, że potrzebne będą przesłuchania dodatkowych świadków.

Cała afera dotyczy materiału na temat nieślubnego dziecka ojca Dody wyemitowanego w programie prowadzonym przez Szulim. Jak powiedziała Doda w rozmowie z reporterem Superstacji:

- Moi rodzice nie są osobami publicznymi. Agnieszka Szulim weszła z butami w ich sprawy rodzinne i intymne. Nawet nie tyle podając fakty, których nikt się nie wstydzi, ale upokarzając, śmiejąc się z moich rodziców i szydząc z nich. To się odbiło na zdrowiu rodziców. Mama do tej pory cierpi.Doda spotkała się z Szulim w sądziePolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida