poniedziałek 21-04-14, czytany: 15242 razy, autor: fyla

Edyta Górniak: Nie mam kontaktu z mamą na jej życzenie VIDEO

Nagrano też prywatną rozmowę Edyty z synem.

Edyta GórniakEdyta Górniak / YouTube
Na ten wywiad Łukasz Jakóbiak czekał bardzo długo i wreszcie mu się udało. Przed nami kolejne części rozmowy z Edytą Górniak. Wiecie, że Łukasz wystarał się o fotografie z artystką już 15 lat temu, gdy podstępem wdarł się na jej koncert i scenę? Trud się opłacił, bo gwiazda zdobyła się teraz przed nim na bardzo osobiste zwierzenia.

Jednym z tematów, które tym razem poruszono był dom rodzinny Edyty. Media pisały do tej pory różne historie na ten temat. Jaka jest wersja piosenkarki?

- Jak mówisz "dom rodzinny" to nie pomyślałam o mamie. Nie mamy kontaktu z mamą na jej życzenie - szanuję to. Nie ma co o tym mówić... Tak było przez wiele lat, że pisali, że ja nie chcę kontaktu, ale moja biologiczna mama wypowiedziała się kilka razy publicznie do prasy i od tego momentu ja już nic nie muszę mówić. Jestem pewna, że to ona mówiła, bo ja wiem, jak ona myśli i to nie jest niespójne z tym, co ona mówiła do mnie i co myśli na mój temat. Nikt by tego nie wymyśliłam. Robiłam podejścia do zgody wiele razy, wiele lat. Jak mama chce, żebym coś wiedziała to odzywa się do prasy.


Padło też kilka słów na temat Dariusza Krupy:

- Wyszłam za mąż, nie wiedziałam za kogo, więc tak trochę głupio. Nie mamy kontaktu z moim byłym mężem. Mamy kontakt głównie przez prawników, czasem Allanek się jakoś tam angażuje, żeby umówić odbiór i przekazanie... Nie da się, próbowałam przez 5 lat i się nie da, naprawdę. Ja też to w to nie wierzyłam, że się nie da, dlatego się nie poddawałam. Ja nie mam pretensji, myślę, że on ma cały czas. Gdyby ich nie miał to myślę, że już zmieniłoby się bardzo dużo. To jest człowiek, który nie potrafi przegrać i nigdy nie będzie potrafił przyjąć z pokorą tego, że może mógł zrobić coś źle, mógł się pomylić. Takie trochę chore ego.


Podczas wywiadu nagrano też rozmowę telefoniczną Górniak z synem. 10-letni Allan postanowił zadzwonić do mamy o pierwszej w nocy, by złożyć jej życzenia (2 część, początek nagrania). Życzył mamie, by była zdrowa, nie denerwowała się i nie miała "boczków". Można się wzruszyć.

Edyta Górniak: Nie mam kontaktu z mamą na jej życzenie VIDEO

Edyta Górniak: Nie mam kontaktu z mamą na jej życzenie VIDEO


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida