piątek 16-11-07, czytany: 5053 razy, autor: Beverly Pills

Co zamiast Przebojowej Nocy?

Podobna formuła, inny... tytuł.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska / © KAPiF


Wczoraj pisaliśmy o tym, że chociaż Przebojowa Noc znika z anteny TVP, stacja przygotowuje nowy show z Nataszą Urbańską i Januszem Józefowiczem w roli głównej. Widocznie uznano, że Urbańska to idealna maszynka do robienia pieniędzy.

Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, nowy show tylko nieznacznie będzie różnił się swoją formułą od poprzednika. Zamiast piosenek z różnych krajów, zostaną wykonane najpopularniejsze utwory od lat 20. XX wieku do współczesności.

Stąd oczywiście zmiana tytułu. Pierwszy odcinek Podróży w czasie zobaczymy prawdopodobnie 8 grudnia gdzieś pomiędzy 17 a 19, pora emisji nie jest jeszcze ustalona.

W każdym z dziesięciu odcinków, trwających po godzinę i transmitowanych na żywo, polskie gwiazdy będą wykonywały polskie i zagraniczne hity minionych lat. Telewidzowie wybiorą te najlepsze. Urbańska przypomni także modę i obyczaje tamtych lat.

Jak widać niektóre punkty programu pozostają bez zmian. Różnica jest taka, że przedstawiane będą przeboje nie poszczególnych krajów, a epok muzycznych. Czy ta mała
zmiana przyniesie stacji wzrost oglądalności?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida