wtorek 29-04-14, czytany: 1633 razy, autor: art. sponsorowany

Jak się bawić, to bez ograniczeń!

I z rozmachem!

Nju MobileNju Mobile / mat. prasowe
Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazdy show-biznesu potrafią bawić się z rozmachem. Dobra zabawa, to nie trend, a po prostu styl życia gwiazd. Wie o tym bohater reklam marki nju mobile. Wszechstronnie utalentowany celebryta o charakterystycznej urodzie i niepowtarzalnym głosie, którego nie powstydziłby się nawet Garou, dzisiaj obchodzi urodziny.

Kierując się swoją życiową maksymą “ograniczenia i limity nie interesują mnie” postanowił zorganizować przyjęcie urodzinowe dla najbliższej rodziny z dużym rozmachem. Z zaufanego źródła wiemy, że dla gości przygotowane będą niepowtarzalne atrakcje. Imprezę ma rozpocząć pokaz ekwilibrystycznych akrobacji w zwolnionym tempie, wykonywanych przez pigmejskie dziobaki, wyszkolone pod okiem jego wujka.

Jak się bawić, to bez ograniczeń!


W trakcie trwania przyjęcia wyświetlany będzie również ulubiony film jubilata – psychologiczny dramat science fiction “Suche Majtki Na Dnie Morza” produkcji tadżykistańskiej, z czeskim dubbingiem.

Jak się bawić, to bez ograniczeń!


Swoje przybycie potwierdzili już: wujek, ciotka z ameryki wraz z krokodylem, syn siostry sąsiada, kuzyn brata przyrodniego sąsiada od strony matki, koleżanka z podstawówki brata dziadka oraz wszyscy członkowie ekipy filmowej współpracującej z gwiazdorem.

Tak o przyjęciu wypowiada się sam bohater:

Wyjątkowy to dzień jest, więc dlaczego miałbym ograniczać się. niczym pałlokołelo powiem: jak na urodzinach nic nie dzieje się, to nudo jest, a jak się dzieje, to nienudno jest. mądrość życiowa taka…wytatuować ją sobie warto na bicepsie na przykład.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.



Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...




skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida