niedziela 27-04-14, czytany: 26279 razy, autor: Rain Dog

Matka pobiła pasem 12-letnią córkę za rozbierane zdjęcia

Film podzielił internautów.

FacebookFacebook / Daily Mail zrzut ekranu
Choć wydarzenia, które opiszemy, miały miejsce na jednej z niewielkich wysp Trynidadu i Tobago, odbiły się szerokim echem na całym świecie.

Film pokazujący matkę, która bije pasem 12-letnią córkę za to, że ta wrzucała na swój facebookowy profil rozbierane fotki, podzieliła internautów.

Jedni uznali, że matka nie miała prawa bić córki. Inni stanęli po stronie kobiety, która zdążyła już wytłumaczyć się mediom ze swego zachowania.

Helen Bartlett samotnie wychowuje czworo dzieci - trzy córki i syna. Jak mówi, mąż, który jest policjantem, zostawił rodzinę i nie udziela jej żadnego wsparcia.

Matka miała już problemy wychowawcze z dziećmi, ale to, co wydarzyło się ostatnio, wyprowadziło ją z równowagi. Helen znalazła na profilu córki rozbierane zdjęcia i przeczytała rozmowę, z której wynikało, że 12-latka umawia się ze swoim rówieśnikiem na seks.

Bartlett nie zastanawiała się długo. Włączyła kamerę i zaczęła dawać córce "lekcję". Tłumacząc jej, czym może zakończyć się przygodny seks w tak młodym wieku, ugruntowywała tę wiedzę... razami.

Następnie film trafił do internetu.

Kobieta jest świadoma tego, że może zostać oskarżona o przemoc wobec dziecka i trafić do więzienia. Mówi, że nie boi się tego. Woli iść za kratki, niż patrzeć, jak jej córka stacza się lub - w najlepszym wypadku - zachodzi w ciążę mając 12 lat.

Pobita córka od dnia, w którym mama dała jej "lekcję", nie chodzi do szkoły. Do sieci wrzuciła film, w którym tłumaczy zachowanie mamy i ją usprawiedliwia.

Co myślicie o całej sprawie?
Matka pobiła pasem 12-letnią córkę za rozbierane zdjęcia

Matka pobiła pasem 12-letnią córkę za rozbierane zdjęcia

Matka pobiła pasem 12-letnią córkę za rozbierane zdjęcia

Matka pobiła pasem 12-letnią córkę za rozbierane zdjęcia

Matka pobiła pasem 12-letnią córkę za rozbierane zdjęciaPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
FOOD HAUL,PACZKI,K...
Szusz
FOOD HAUL,PACZKI,K...
ZAKUPY Z TKMAXX
Mieszkamy tv
ZAKUPY Z TKMAXX
Nie Zatrzymasz Mni...
Jula (Juita Fabiszewska)
Nie Zatrzymasz Mni...
TEST HUBBY IN THE ...
Stylizacjetv
TEST HUBBY IN THE ...
skomentuj:Wasze komentarze (4): sortuj ↓

gość02-06-16, 13:53, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Również wiele matek w Europie i w Polsce powinno się zainteresować co robią ich nieletnie (pełnoletnie również) córki (i synowie). Kobieta słusznie "wytłumaczyła" córce, że tak nie powinna robić. U nas wiele nieroztropnych ludzi (rodziców), zamiast krytykować i zwalczać patologię wśród młodzieży, to przyznaje im "prawo do bycia nago".

gość05-05-16, 12:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

NIe "pobiła pasem", tylko dała słuszne wciry, żeby córka nie wyrosła na dziwkę.

gość22-03-16, 22:13, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 30-11-15, 20:12 napisał(a):
BARDZO DOBRZE GOWNIARZE

Wcale że źle. Jeśli nie wiesz co jest dobre to nie masz prawa się wypowiadać o co w tym chodzi.

gość22-03-16, 22:12, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Bardzo źle zrobiła, bo bijąc ją powinna siedzieć za kraty. Bijąc dzieci krzywdzi się je a nie wychowywuje. Matce wyrosły rogi za stosowanie kary cielesnej wobec córki, a ci co którzy bronili mamy która biła dziecko też im wyrosły rogi bo broniąc kogoś kto stosuje kary cielesne popełnia się wielki błąd (w tym także grzech). Mąż który jest policjantem powinien aresztować swoją żonę za to że biła jej dziecko, ale najpierw powinien bić swoją żonę żeby ją nauczyć że przemoc wobec dzieci nie jest dobra. Niech ta kobieta smaży się w piekle za to że biła dziecko, a niech Bóg wynagrodzi cierpienie 12-latce. Gdy był bym świadkiem to bym stanął w obronie dziecka żeby nie było bite przez kogoś z dorosłych (w tym tak że z rodzica), bo powinno się bronić kogoś kto cierpi (nawet dzieci które dostają pasem po tyłku). Gdyby bym był superbohaterem jak Superman, Batman, Spiderman czy jaki inny superbohater to bym miał zamiar uderzyć rodzica żeby nie bił pasem czy chłostą i to w obronie dziecka, bo za stosowanie kar cielesnych wobec dzieci rodzice powinni oberwać.

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida