piątek 09-05-14, czytany: 1453 razy, autor: art. sponsorowany

Wygrałeś? Walczysz? Wspierasz?

Kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej.

Kampanie SpołeczneKampanie Społeczne / mat. prasowe
Rusza kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej ''Policzmy się''. W dniach 9-16 maja 2014 wystarczy wejść na stronę kampanii i symbolicznie policzyć się z rakiem. W zeszłym roku ten gest wykonało ponad 176.000 osób!

Kampania ma na celu promowanie wiedzy na temat chorób nowotworowych i pozytywnego przesłania, że rak to nie wyrok! Poprzez przykład osób, które wygrały z chorobą, organizatorzy namawiają wszystkich Polaków do profilaktyki, a chorych- do aktywnej walki o zdrowie.

Akcji towarzyszy kampania promocyjna w mediach lokalnych i ogólnopolskich. W spocie radiowym i telewizyjnym zgodzili się wystąpić znani aktorzy, sportowcy, dziennikarze i piosenkarze: Jerzy Stuhr, Maryla Rodowicz, Wiktor Zborowski, Mariusz Czerkawski, Tatiana Okupnik, Przemysław Saleta, Weronika Książkiewicz, Patricia Kazadi, Maria Niklińska, Monika Pyrek, Magda Gessler, Agnieszka Szulim i Maciej Musiał.Dzięki współpracy z Ekstraklasa S.A., akcja ''Policzmy się'' zawita kolejny raz także na polskie stadiony. Dla kibiców przygotowano 50 tysięcy samochodowych zawieszek zapachowych, które zachęcają do rzucenia palenia poprzez przewrotne hasło: Kibicuję bez dymu! Do internetowego liczenia się z rakiem będą namawiali także spikerzy stadionowi i komentatorzy telewizyjni, a piłkarze zaprezentują się w swojej wersji spotu wideo.

W tym roku akcję ''liczenia się z rakiem'' promują także znani blogerzy. Cezik, Natalia Hatalska, Kominek, Dawid Kwiatkowski i Jessica Mercedes Kirschner - to tylko niektóre nazwiska z listy osób, które wspierają kampanię.Wsparcie dla chorych okazali także poznańscy gimnazjaliści, którzy przygotowali ponad pół tysiąca okolicznościowych bransoletek z liny żeglarskiej. Będzie je można kupić na Allegro, a dochód z ich sprzedaży zasili Biuro Interwencji Onkologicznej, czyli internetową platformę kontaktu między pacjentami a lekarzami.

Kampania ''Policzmy się'' organizowana jest po raz piąty przez poznańską Fundację Ludzie dla Ludzi. Na stronie www.policzmysie.pl przez cały rok aktywnie działa społeczność ludzi, którzy wzajemnie się wspierają, wymieniają poradami i prowadzą swoje blogi. A raz w roku, w maju, następuje tytułowe ''liczenie się'' się z rakiem.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida