niedziela 25-05-14, czytany: 25540 razy, autor: Sasza

Toni Braxton: Bóg ukarał mnie za aborcję autyzmem syna

Chorobę tłumaczy też w inny sposób.

Toni BraxtonToni Braxton / © Fame/Flynet
46-letnia Toni Braxton opisuje w wydanej właśnie książce - pamiętniku Unbreak My Heart szczególnie dramatyczne momenty swojego życia. Wspomina, jak podjęła trudną decyzję usunięcia ciąży. Pisze, że za zabicie dziecka została potem ukarana.

Nagle stanęłam twarzą w twarz z decyzją, o której nigdy nie myślałam, że zostanie przeze mnie podjęta. Szarpana wątpliwościami zdecydowałam się na drastyczny krok. W sercu czułam, że odbieram życie - robię coś, za co Bóg pewnego dnia mnie ukarze.


Gdy u później urodzonego syna zdiagnozowano autyzm, piosenkarką zaczęły targać różne emocje:

Pierwsze poczucie złości szybko ustąpiło kolejnym silnym emocjom - poczuciu winy. Wiedziałam, że zabiłam. Wierzyłam, że Bóg odpłaca mi tym, że mój syn ma autyzm.


Gwiazda, która wychowuje dwóch synów (11-letni Diezel cierpi na autyzm), usunęła ciążę, ponieważ w jej trakcie przechodziła kurację Accutane. Zażywanie leku w ciąży prowadzi do ciężkich powikłań, stąd decyzja Braxton.

Piosenkarka, która nigdy nie ukrywała swej religijności, wskazuje na jeszcze inną (poza karą za zabicie nienarodzonego dziecka) przyczynę autyzmu u syna. Braxton wspomina, że dziecko zaczęło się zachowywać inaczej po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki MMR, którą często wiąże się z występowaniem tej choroby u dzieci.Toni Braxton: Bóg ukarał mnie za aborcję autyzmem syna

Toni Braxton: Bóg ukarał mnie za aborcję autyzmem syna

Toni Braxton: Bóg ukarał mnie za aborcję autyzmem synaPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
TONI BRAXTON
TONI BRAXTON
Toni Braxton
Toni Braxton
Toni Braxton
Toni Braxton
Toni Braxton
Toni Braxton
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida