poniedziałek 26-05-14, czytany: 12213 razy, autor: Rain Dog

Marta Kaczyńska promuje książkę (FOTO)

Wróci na łamy kolorowych magazynów?

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska / © KAPiF
Do tej pory Marta Kaczyńska nie lgnęła zbyt ani do polityki, ani do mediów.

Owszem, udzieliła kilku wywiadów i wzięła udział w paru sesjach, zagościła tez u boku swego stryja polityka, ale nigdy nie została w tym miejscu na dłużej.

Córka Lecha Kaczyńskiego była raczej bohaterką artykułów na temat jej małżeństwa.

Teraz postanowiła wyjść nieco z cienia. Promuje książkę i w miniony weekend można było spotkać się z Kaczyńską na Targach Książki.

Ubrana w czerwoną sukienkę, starannie umalowana pozowała przed fotoreporterami.

Co ciekawe w sobotę na imprezie pojawiła się także inna córka byłego prezydenta, Wojciecha Jaruzelskiego - Monika Jaruzelska. Ona również napisała książkę biograficzną - Rodzina.

Jest w czym wybierać.Marta Kaczyńska promuje książkę (FOTO)

Marta Kaczyńska promuje książkę (FOTO)

Marta Kaczyńska promuje książkę (FOTO)Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
PREZENT DIY
stylizacjetv
PREZENT DIY
NAJLEPSZE KOLORY S...
Szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
NARTY W CORTINA D'...
Susz (Subskrybuj aby być na bieżąco)
NARTY W CORTINA D'...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość23-03-16, 09:24, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Sławomir Cenckiewicz już w 2007 r. na antenie TV Puls mówił o krewnym, który był majorem SB w Gdańsku. Śmieszne ,krewny , jakby to był jakiś daleki wujek .A ten krewny to Dziadek .
(...)Dziadek Sławomira Cenckiewicza , Mieczysław Cenckiewicz przed II wojną światową był działaczem organizacji młodzieżowej Komunistycznej Partii Polski, po 1945 r. był funkcjonariuszem UBP i SB MSW był UB-ekiem, który zrobił karierę w PRL. Był dyrektorem Grand Hotelu, przedsiębiorstwa Las i `Społem' w Trójmieście. Sławomir Cenckiewicz lat 37, jako, "że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dziadek Sławka był funkcjonariuszem UB, Urzędu Bezpieczeństwa PRL i gromił partyzantów, stąd nic dziwnego, że sam Sławek, jako genetyczny wnuk swego dziadka jest w służbach specjalnych w bezpiece takiej jak IPN, który jest niczym więcej jak policją polityczną z uprawnieniami prokuratorskimi, specsłużbą do gnojenia wybranych osób. Całkiem możliwe, że paranoja polityczna u wnuka jest dziedziczna, bo ryzyko zachorowania po linii tej samej płci jest największe i kilkakrotnie większe niż przeciętnie w populacji. Centkiewicz jako współczesny Ubolek z IPN potrafi patrzeć oczami bezpieki, potrafi bo ma to w genach po dziadku. (...)....Czekamy na obszerną książkę resortowego Sławka o Dziaduniu .

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida