poniedziałek 26-05-14, czytany: 12330 razy, autor: Rain Dog

Marta Kaczyńska promuje książkę (FOTO)

Wróci na łamy kolorowych magazynów?

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska / © KAPiF
Do tej pory Marta Kaczyńska nie lgnęła zbyt ani do polityki, ani do mediów.

Owszem, udzieliła kilku wywiadów i wzięła udział w paru sesjach, zagościła tez u boku swego stryja polityka, ale nigdy nie została w tym miejscu na dłużej.

Córka Lecha Kaczyńskiego była raczej bohaterką artykułów na temat jej małżeństwa.

Teraz postanowiła wyjść nieco z cienia. Promuje książkę i w miniony weekend można było spotkać się z Kaczyńską na Targach Książki.

Ubrana w czerwoną sukienkę, starannie umalowana pozowała przed fotoreporterami.

Co ciekawe w sobotę na imprezie pojawiła się także inna córka byłego prezydenta, Wojciecha Jaruzelskiego - Monika Jaruzelska. Ona również napisała książkę biograficzną - Rodzina.

Jest w czym wybierać.Marta Kaczyńska promuje książkę (FOTO)

Marta Kaczyńska promuje książkę (FOTO)

Marta Kaczyńska promuje książkę (FOTO)Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość23-03-16, 09:24, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Sławomir Cenckiewicz już w 2007 r. na antenie TV Puls mówił o krewnym, który był majorem SB w Gdańsku. Śmieszne ,krewny , jakby to był jakiś daleki wujek .A ten krewny to Dziadek .
(...)Dziadek Sławomira Cenckiewicza , Mieczysław Cenckiewicz przed II wojną światową był działaczem organizacji młodzieżowej Komunistycznej Partii Polski, po 1945 r. był funkcjonariuszem UBP i SB MSW był UB-ekiem, który zrobił karierę w PRL. Był dyrektorem Grand Hotelu, przedsiębiorstwa Las i `Społem' w Trójmieście. Sławomir Cenckiewicz lat 37, jako, "że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dziadek Sławka był funkcjonariuszem UB, Urzędu Bezpieczeństwa PRL i gromił partyzantów, stąd nic dziwnego, że sam Sławek, jako genetyczny wnuk swego dziadka jest w służbach specjalnych w bezpiece takiej jak IPN, który jest niczym więcej jak policją polityczną z uprawnieniami prokuratorskimi, specsłużbą do gnojenia wybranych osób. Całkiem możliwe, że paranoja polityczna u wnuka jest dziedziczna, bo ryzyko zachorowania po linii tej samej płci jest największe i kilkakrotnie większe niż przeciętnie w populacji. Centkiewicz jako współczesny Ubolek z IPN potrafi patrzeć oczami bezpieki, potrafi bo ma to w genach po dziadku. (...)....Czekamy na obszerną książkę resortowego Sławka o Dziaduniu .

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida