czwartek 05-06-14, czytany: 13052 razy, autor: Noir

U Małgorzaty Braunek rak nie daje za wygraną

Aktorka potrzebuje pieniędzy na leczenie.

Małgorzata BraunekMałgorzata Braunek / © KAPiF
Małgorzata Braunek, która w ostatnich latach przypomniała o sobie rolą w Domu nad Rozlewiskiem, od roku walczy z rakiem.

Nie tak dawno aktorka umieszczała na Facebooku budujące zdjęcia z pozytywnymi komentarzami - potwierdzały one, że Braunek trzyma się dzielnie i walczy z chorobą.

Niestety, okazuje się, że rak nie daje za wygraną i dotychczasowe metody leczenia muszą być wsparte fachowym leczeniem. Aktorka jest buddystką, rodzina znalazła dla niej klinikę w Niemczech:

Nawiązaliśmy kontakt ze specjalistyczną kliniką w Niemczech, która nie tylko oferuje wszystko to, co najnowsze i najlepsze w zachodniej medycynie onkologicznej, ale, co bardzo ważne, łączy to z tradycyjną, holistyczną medycyną Wschodu, w jednym intensywnym pakiecie. Ze wszystkich znanych nam kuracji, ta wydaje się najbardziej kompleksowa i Małgosia pokłada w niej ogromną nadzieję. Bardzo chce tam jechać, i oby jak najszybciej udało się do tego doprowadzić! - informuje rodzina (cytujemy za Faktem).

Bliscy apelują o wsparcie finansowe:

Niestety koszty leczenia w tej klinice znacznie przekraczają nasze możliwości, podobnie jak codzienne, coraz większe wydatki "pozafakturowe" związane z terapią. Zwracamy się więc o pomoc do wszystkich przyjaciół Małgosi o wsparcie finansowe. Ona zawsze pomagała nam swoim otwartym sercem, optymizmem, uśmiechem, życzliwością, mądrością; samą swoją obecnością. Każdy z nas jest jej wdzięczny za co innego, ale zawsze coś niezwykle cennego, czym nas obdarowywała. A teraz to Ona potrzebuje naszej pomocy! - prosi rodzina Braunek.


U Małgorzaty Braunek rak nie daje za wygraną

U Małgorzaty Braunek rak nie daje za wygraną
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
5 ŚWIĄTECZNA MANUF...
szusz vlogmas
5 ŚWIĄTECZNA MANUF...
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
Szusz Vlogmas
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida