środa 07-02-07, czytany: 6073 razy, autor: Playa Barbie

Anne Hathaway o anoreksji

Anne Hathaway i jej naciągane wyznania.

Anne HathawayAnne Hathaway / © Janet Mayer / Photorazzi
OK - niech gwiazdy mówią. Niech się żalą. Niech uzewnętrzniają to, co u nich ludzkie i z czym mają problemy. Mogą to robić w imię podnoszenia ludzkiej świadomości. Cokolwiek.

Kiedy natomiast ktoś mówi o anoreksji i depresji tylko i wyłącznie na potrzeby autopromocji swojej nowej roli, sprawa wygląda trochę inaczej.

Magazyn People śmieje się ostatnio z Anne Hathaway (zobacz tapety), która w absolutnie napompowany sposób opowiada o swoich problemach z depresją i anoreksją, na które cierpiała jako nastolatka. Jak twierdzi, z jednego i drugiego wyszła bez pomocy lekarza czy lekarstw.

- Powiedziałam do mamy pewnego dnia: "Pamiętasz tę dziewczynkę? Odeszła już, zasnęła. Powiedziała swoją kwestię i odeszła" - opowiada 24-letnia Hathaway. - Ale pomyślałam wówczas: "Ja też ją pamiętam, tylko że ona już nie jest częścią mnie". Przykro mi, że cierpiała tak długo. Bycie zajętym samym sobą jest takie negatywnie narcystyczne!

Ok - cieszymy się razem z Anne. Jest szczęśliwa, młoda, piękna i ma milionera za chłopaka. Tylko opowiadanie o podobnych chorobach, które odeszły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pachnie nieszczerością. I to na kilometr.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anne Hathaway
Anne Hathaway
Anne Hathaway
Anne Hathaway
Anne Hathaway
Anne Hathaway
Anne Hathaway
Anne Hathaway
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida