środa 23-07-14, czytany: 14585 razy, autor: Płatek Śniegu

Kupicha o partnerce: Nie mogę jej obiecać, że będę kochał

Drań?

Piotr KupichaPiotr Kupicha / © KAPiF
Piotr Kupicha nie ma zbyt wiele wspólnego z mężczyzną, o którym marzą kobiety. Nieobca jest mu niewierność i nie w głowie obiecywanie dozgonnej miłości.

Piosenkarz w zeszłym roku kulturalnie rozwiódł się ze swoją żoną, Agatą i po kilku miesiącach oznajmił światu, ze został ojcem. Kolejną wybranką jego rozwiązłego serca jest Ewelina Sienicka, druga vice Miss Polonia z 2007 roku.

Wokalista wypełni kwestionariusz Twojego Stylu i jego odpowiedzi wywołały skandal w mediach i pewnie awanturę w domu:

Życie z muzykiem jest trudne. Wieczne koncerty, trasy, studia nagrań. A w domu kompletnie nieprzydatny. Nie interesują mnie przyziemne rzeczy. W domu piszę, gram – głowa, kartka, ołówek. Wkurza mnie, gdy ona pyta o moje życie w trasie. Niestety nie mogę jej obiecać, że będę kochał zawsze. Zakochuję się natychmiast, gdy moje serce jest puste. Nigdy przed nią nie klękam, Ślązak jestem. Ale odwrotnie się zdarzało. Wściekam się, gdy ona chce rządzić. Zostałem wychowany w przekonaniu, że kobieta może mieć bardzo dużo do powiedzenia, ale ostatnie zdanie należy do mężczyzny - przeczytamy.


Facet to świnia?

 


Kupicha o partnerce:Nie mogę jej obiecać, że będę ją kochał

Kupicha o partnerce:Nie mogę jej obiecać, że będę ją kochał


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Piotr Kupicha Aran...
Piotr Kupicha Aran...
Piotr Kupicha Aran...
Piotr Kupicha Aran...
Piotrek z misiaczk...
Piotrek z misiaczk...
Feel
Feel
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość13-03-16, 07:51, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

to już też się zaczyna zmieniać,tutaj mówimy o starszym pokoleniu,natomiast u młodych Ślązaków,prostych chłopów,którym się już nawet nie chcę pracować a jak pracują to za marne grosze nikt już nie chcę.. bo to nie jest materiał na męża/głowę rodziny,dziś kobiety są bardziej zaradne,lepiej wykształcone oraz zarabiające..radzą sobie a faceci ze śląska są coraz bardziej sfrustrowani ,nie ma im kto nagotować,uprać,posprzątać,nie mają przy sobie służących bo dziś już takich kobiet coraz mniej że będzie sobie życie marnować przy darmozjadzie...dlatego bardzo często zostają przy mamusiach bo nie ma im kto matkować..dziś kobieta potrzebuję partnera a nie maminsynka,gogousia albo takiego żeby ją ,lał po mordzie!!czasy się zmieniają na korzyść świadomych siebie KOBIET!!faceci nam są już od niczego nie potrzebni...tylko do sexu ale nic więcej niestety...!...AP ROPO ŚLĄSKICH FACETÓW...

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida