sobota 02-08-14, czytany: 29866 razy, autor: fyla

Beyonce skrywa przed nami pewną tajemnicę?

To nie może się dobrze skończyć.

BeyonceBeyonce / Instagram
O kryzysie w małżeństwie Beyonce i Jaya Z mówiło się już od dłuższego czasu. Choć wciąż plotkowano o zdradach rapera, Bey robiła dobrą minę do złej gry i zamieszczała słodkie rodzinne zdjęcia w sieci. Nawet kiedy jej siostra, Solange Knowles, rzuciła się na szwagra z pięściami, wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że cała familia bardzo się kocha. Mówi się, że para nie chce się rozwodzić, bo w ten sposób straci ogromne pieniądze. Jeden z portali twierdzi, że Beyonce wcale nie jest taka zła, jak o niej mówią:

- Ona naprawdę go kochała. Sześć lat czekała ze ślubem, by mieć absolutną pewność, że to ten jedyny.


Beyonce postawiła ukochanemu pewne ultimatum:

- Przed przyjęciem oświadczyn powiedziała Jay'owi, że wyjdzie za niego pod jednym warunkiem - jeśli na świat przyjdzie dziecko, nigdy się nie rozwiodą, bo to byłaby ogromna krzywda dla malca. Jest perfekcjonistką w każdym calu.


Stało się - w 2012 roku na świat przyszła Blue Ivy. Dziś mała ma już 2 latka, a echa o małżeńskich skandalach nie milkną. Beyonce ma ponoć pewien plan:

- Chce odejść od Jaya Z po cichu. Nie widzi innego wyjścia. Wynajmie apartament w tej samej dzielnicy, by Blue nie odczuła żadnej różnicy. Nie zrezygnuje przy tym ze wspólnych projektów i rodzinnych zdjęć. Fani nie powinni wiedzieć.


Mamy tylko nadzieję, że Beyonce nie pogubi się sama przed sobą. Prowadzenie podwójnego życia na dłuższą metę może być męczące.

 


Beyonce skrywa przed nami pewną tajemnicę?

Beyonce skrywa przed nami pewną tajemnicę?

Beyonce skrywa przed nami pewną tajemnicę?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Blue Ivy
Blue Ivy
Blue Ivy
Blue Ivy
Blue Ivy
Blue Ivy
Blue Ivy
Blue Ivy
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida