środa 13-08-14, czytany: 33121 razy, autor: Rain Dog

Jackie Stallone znów pomylona z Ivone Weldon (FOTO)

Miały tego samego chirurga? AKTUALIZACJA

Jackie StalloneJackie Stallone / © Fame/Flynet
Matka Sylvestra Stallone sama przyznawała się do tego, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej. W ubiegłym roku mówiła:

- Jestem po wielu operacjach, wszystkiego mam za dużo na twarzy - stwierdziła pani Stallone. - Wyglądam teraz, jakbym miała policzki wypchane orzechami, to przyczyna Juvedermu, jest go zbyt wiele. Czuję się jak wiewiórka (więcej przeczytacie tutaj).

Mimo tego, że przyznawała się do zabiegów, była wręcz wstrząśnięta, gdy dwa lata temu, na premierze Niezniszczalnych 2 została pomylona z Ivone Weldon (to właśnie Weldon wzięto za Stallone).

Nasi czujni Czytelnicy, nie przebierając w słowach, zarzucili nam dziś brak wiedzy. Bijemy się w piersi - zasugerowaliśmy się podpisem zdjęć przez agencję. Ta opatrzyła fotki Ivone podpisem Jackie Stallone. Stąd nasza sugestia, że mama Sylvestra wygląda - jak na 90 lat - bardzo dobrze!

To jednak nie Jackie, a Ivone. To ona brylowała na premierze Niezniszczalnych 3 w bardzo krótkiej małej czarnej, w butach z mankietami.

Przepraszamy za pomyłkę i Czytelników i panią Stallone;) Wniosek z tej przygody płynie jeden - za dużo silikonu i operacji nie sprzyja indywidualizacji!Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
5 ŚWIĄTECZNA MANUF...
szusz vlogmas
5 ŚWIĄTECZNA MANUF...
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
Szusz Vlogmas
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida