środa 13-08-14, czytany: 33320 razy, autor: Rain Dog

Jackie Stallone znów pomylona z Ivone Weldon (FOTO)

Miały tego samego chirurga? AKTUALIZACJA

Jackie StalloneJackie Stallone / © Fame/Flynet
Matka Sylvestra Stallone sama przyznawała się do tego, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej. W ubiegłym roku mówiła:

- Jestem po wielu operacjach, wszystkiego mam za dużo na twarzy - stwierdziła pani Stallone. - Wyglądam teraz, jakbym miała policzki wypchane orzechami, to przyczyna Juvedermu, jest go zbyt wiele. Czuję się jak wiewiórka (więcej przeczytacie tutaj).

Mimo tego, że przyznawała się do zabiegów, była wręcz wstrząśnięta, gdy dwa lata temu, na premierze Niezniszczalnych 2 została pomylona z Ivone Weldon (to właśnie Weldon wzięto za Stallone).

Nasi czujni Czytelnicy, nie przebierając w słowach, zarzucili nam dziś brak wiedzy. Bijemy się w piersi - zasugerowaliśmy się podpisem zdjęć przez agencję. Ta opatrzyła fotki Ivone podpisem Jackie Stallone. Stąd nasza sugestia, że mama Sylvestra wygląda - jak na 90 lat - bardzo dobrze!

To jednak nie Jackie, a Ivone. To ona brylowała na premierze Niezniszczalnych 3 w bardzo krótkiej małej czarnej, w butach z mankietami.

Przepraszamy za pomyłkę i Czytelników i panią Stallone;) Wniosek z tej przygody płynie jeden - za dużo silikonu i operacji nie sprzyja indywidualizacji!Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
DIY SZAFECZKA
STYLIZACJETV
DIY SZAFECZKA
SYLWESTER HINTERTU...
Szusz
SYLWESTER HINTERTU...
Za każdym razem
Jula (Oficjalny kanał youtube JulaInfo)
Za każdym razem
vlog Kraków i kino
Hejłobuzy
vlog Kraków i kino
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida