sobota 16-08-14, czytany: 17821 razy, autor: Płatek Śniegu

Morderca Miss Polski, Agnieszki Kotlarskiej, znów zaatakował

Oprawca pięknej Polki ugodził nożem mężczyznę.

Agnieszka KotlarskaAgnieszka Kotlarska / TVN
Pamiętacie tragiczną historię pięknej Agnieszki Kotlarskiej? W 1991 roku została wybrana na Miss Polski, a kilka miesięcy później wygrała w konkursie na Miss International.

Agnieszka szła jak burza przez świat modelingu, przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła współpracę z najlepszymi domami mody na świecie. Pracowała dla marek takich, jak Ralph Lauren czy Calvin Klein.

W 1996 roku Kotlarska cudem uniknęła śmierci. Miała lecieć ze swoim fotografem na sesję do Paryża, jednak w ostatniej chwili zrezygnowała z lotu. Samolot rozbił się 11 minut po starcie. Nikt z załogi nie przeżył. W tym samym roku Agnieszka wróciła do rodzinnego Wrocławia do męża i córki.

Kotlarska jeszcze przed rozpoczęciem kariery wpadła w oko Jerzemu L., którego obsesja na punkcie modelki wymknęła się spod kontroli. Początkowo śledził ją w autobusie i drodze do pracy, później "stracił ją", gdy wyleciała do Stanów.

Jednak, gdy Agnieszka w 1996 roku wróciła do Polski, jej powrót był szeroko komentowany przez prasę. Dowiedział się o nim Jerzy L. i złożył dziewczynie wizytę.

Agnieszka wychodziła akurat z mężem i 2,5 roczną córką. Jerzy napadł na nią i śmiertelnie zranił na oczach jej córki. Rany odniósł również mąż Kotlarskiej, który próbował ocalić ukochaną.

Zabójca modelki odsiedział w wiezieniu 15 lat, wyszedł w 2011 roku. 5 sierpnia bieżącego roku ponownie zaatakował nożem. Ugodził obywatela Rumuni, który włamał się do jego domu. Gdy tylko usłyszał hałas, chwycił 28 centymetrowy nóż i ugodził włamywacza. Zadał mu cios w klatkę piersiową.

Obywatel Rumuni przebywa w szpitalu, ma odmę płucną, zapadnięte płuca i wylew krwi do mózgu.

Onet skontaktował się z mężem Kotlarskiej i poprosił o komentarz w tej sprawie:

To była bomba z opóźnionym zapłonem. Tego człowieka trzeba odizolować. Uwielbia noże, to jego jedyni przyjaciele. Podobno zwierzał się współwięźniom, że jego marzeniem jest dokończenie dzieła, czyli zabicie mnie i mojej córki. My nigdy nie będziemy normalnie żyli, mam oczy wkoło głowy, a moja córka "nie istnieje". Tu, gdzie żyjemy nikt nie wie kim ona jest, a od 15 lat nie pokazujemy się w mediach, więc nikt nie wie, jak ona wygląda. Bezpieczeństwo jest najważniejsze - mówi Jarosław Świątek.


Jaką karę wymierzylibyście oprawcy miss Polski?

Zobaczcie: Agnieszka Kotlarska, Miss Polski, zamordowana przez fana

 


Morderca Miss Polski, Agnieszki Kotlarskiej, znów zaatakował

Morderca Miss Polski, Agnieszki Kotlarskiej, znów zaatakował

Morderca Miss Polski, Agnieszki Kotlarskiej, znów zaatakował


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida