środa 03-09-14, czytany: 10342 razy, autor: F-Word

Świat się dziwi: Kim Kardashian kobietą roku GQ?

Co skłoniło magazyn do przyznania jej tego tytułu?

KimkardashianKimkardashian / GQ
Niech nikogo już nie dziwi fakt, że Kim Kardashian jest najpotężniejszą celebrytką w show biznesie, w sieci na pewno. Jak mawiała Doda, królowa jest tylko jedna, tylko że ta nie ma pojęcia, kim jest nasza polska gwiazda i zapewne nie będzie mieć.

Wyrosła z "podnóżka" Paris Hilton, gdy przemykała obok niej jak cień i sprzątała jej garderobę. W końcu zaczęła spotykać się z raperem Rayem J i świat o niej usłyszał, bo w internecie znalazło się jej seks-wideo.

Wtedy jeszcze opisywano ją jako "przyjaciółkę Paris" i córkę Roberta Kardashiana, prawnika, który prowadził słynną sprawę O.J. Simpsona.

Dziś już nikt nie musi wyjaśniać, kim jest Kim, bo choć znana jest z tego, że jest znana, nikt już tak naprawdę się nie dziwi. Pani West żyje na pokaz i zrobiła z tego bardzo dochodowy biznes.

A mimo to szok wywołała jej okładka w amerykańskim Vogue'u, zaś wybranie jej na kobietę roku magazynu GQ wywołuje dalsze pytania. Pojawiły się zarzuty, że z dobrego czasopisma zmienili się w tabloid, ale skoro Vogue mógł...

Internauci pytają: czym sobie zasłużyła? Co zrobiła?

Odpowiadamy: zrobiła seks-taśmę, wypuściła linię ubrań, zgromadziła całe milionowe stada wpatrzone w nią jak w obrazek, napstrykała sobie dziesiątki tysięcy "fotek z rąsi". Najwyraźniej tyle wystarczy, bo standardy są coraz niższe. Sukces mierzy się liczbą "followersów" na Instagramie. U Kim jest to ponad 18 milionów osób. Jeśli ktoś pobije… Justin Bieber ma 20 milionów śledzących jego profil, ale z oczywistych względów "Kobietą roku" nie mógł zostać. Złośliwi twierdzą, że ma za małą pupę.
 

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida