niedziela 14-09-14, czytany: 4959 razy, autor: F-Word

Lara Gessler: Mama nie miała dla mnie czasu

"Nieraz płakałam z żalu i tęsknoty za dawnym życiem."

MagdagesslerMagdagessler / © KAPiF
To nie są rzeczy, z których typowa matka chce rozliczać się na łamach prasy. ale Magda Gessler "typową" nigdy nie była.
Kulinarny autorytet raczej nie może chełpić się sukcesami związanymi z wychowywaniem dzieci, ponieważ po rozstaniu z mężem restauratorka rzuciła się w wir pracy, a potomstwo wychowywał ojciec, Piotr Gessler.

Lara Gessler miała dziewięć lat, gdy rodzice się rozwiedli. Jak to wspomina?


- Mama nie miała wtedy dla mnie czasu, pracowała dzień i noc. Widywałyśmy się, ale nie były to spotkania, o jakich marzy dziewczynka. Zarzucała nas prezentami, jakby chciała zrekompensować to, że nas zostawiła. Myślałam: „Wolałam, żebyś była prawdziwą matką, a nie dawała kolejną drogą rzecz”, ale milczałam. Tylko mój brat Tadeusz starał się sprowadzić mamę na ziemię, mówiąc, że żadne prezenty nie zastąpią dzieciom matki i że w życiu nie liczy się wyłącznie praca - wyznała Lara w rozmowie z Twoim Stylem.

- To ojciec wprowadził w moje życie porządek i stały rytm. W domu musiałam być najpóźniej przed 19, a w łóżku przed 23. (…) Nieraz płakałam z żalu i tęsknoty za dawnym życiem. (…)


Lata przekonuj, że wcześniej Magda była "matką obecną", ale trudno nie odnieść wrażenia, że Magdę bardziej od spraw rodzinnych pochłaniała kariera.

- Pamiętam, jak robiła mi kanapki do szkoły. Były "nieżyciowe", bo z sosem i pomidorami, więc trudno je było zjeść, ale pyszne i z fantazją. Poza tym w codziennych sprawach domem rządziły kolejne gosposie i to one czekały z ciepłym obiadem.


Siedem lat zajęło jej dojrzewanie do wybaczenia. I choć dziś prowadzą wspólne interesy i traktują się jak przyjaciółki, Lara wciąż uważa, że "od kwestii moralnych jest tata".
 


Lara Gessler: Mama nie miała dla mnie czasuPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida