wtorek 16-09-14, czytany: 9013 razy, autor: Rain Dog

MAKABRA. Lindsay Lohan mówi, że pracowała przy zwłokach...

Whitney Houston.

Lindsay LohanLindsay Lohan / © PR Photos
Wszyscy już zapomnieli o Lindsay Lohan (28 l.)? Coś zatem trzeba "palnąć", by znów o sobie przypomnieć. Choćby na chwilę.

Aktorka udzieliła niedawno wywiadu, w którym przemyciła prawdziwą bombę. Dziś jest o niej głośno we wszystkich serwisach. Otóż Lohan powiedziała, że w lutym 2012 roku, gdy pracowała w kostnicy (była to część programu edukacyjno - rehabilitacyjnego, jakiemu poddano uzależnioną Lohan), znajdowały się tam zwłoki Whitney Houston. Lindsay została wyznaczona do zamknięcia worka.

Jak tylko ta informacja trafiła do mediów, głos zabrali urzędnicy z biura koronera w Los Angeles, którzy zaprzeczyli, jakoby Lohan miała kontakt z ciałem zmarłej gwiazdy.

Żadna z osób, które trafiły do kostnicy na "program naprawczy" nie została skierowana do sprawy Houston. Poza tym piosenkarka nie została przewieziona do kostnicy w worku, jej ciało nie leżało też w nim w następnych godzinach.

Zwłoki piosenkarki leżały na folii i były okryte prześcieradłem - w takim stanie przewieziono je z hotelu, w którym zmarła gwiazda - twierdzi biuro koronera.MAKABRA. Lindsay Lohan mówi, że pracowała przy zwłokach...Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida