czwartek 06-12-07, czytany: 19291 razy, autor: Playa Barbie

Górniak i mania dobrego wyglądu

Narcyzm czy kompleksy? Może jedno i drugie?

Edyta GórniakEdyta Górniak / © KAPiF


edyta gorniakEdyta Górniak chyba nie jest szczęśliwa? - zastanawia się magazyn Na żywo.

Piosenkarka jest jedną z najbardziej znanych osób w kraju, ma męża, rodzinę, a jej najnowsza płyta świetnie się sprzedaje. No i - co tu kryć - to bardzo piękna kobieta.

Tymczasem dowiadujemy się, że ta atrakcyjna artystka obsesyjnie dba o wygląd, nad którym w trakcie programu Jak Oni śpiewają czuwają aż trzy makijażystki.

Panie do samego końca poprawiają jej i tak perfekcyjny make-up. W czasie nagrania, gdy tylko kamera jej nie widzi, Edyta nieustannie poprawia włosy i brwi. Makijażystki towarzyszą jej podczas każdej przerwy reklamowej.

Magazyn poprosił o opinię specjalistę.

Psycholog Krzysztof Bąk stwierdził, że taka narcystyczna postawa bardzo często cechuje ludzi o niskiej samoocenie, I dodaje, że narcyzm jako dążenie do doskonałości może przejawiać się też w sferach innych, niż oscylujących wokół wyglądu zewnętrznego.

Edyta nazywa to "profesjonalizmem". Sama często przyznawała, że jest trudna we współpracy, stawiając sobie i innym wysokie wymagania.

Wiemy, że piosenkarka bywa egzaltowana. A może jest po prosto wrażliwą artystką, którą niewielu potrafi zrozumieć? Płacze, gdy się czymś zachwyci, a zdaniem znajomych jest po prostu "rozhisteryzowana i zmienna w nastrojach".


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida