wtorek 30-09-14, czytany: 4538 razy, autor: Rain Dog

Maślak ma dość bycia celebrytą? Tęskni za rodziną

"Chłopacy ze zmiany są ze mnie dumni, że mi się udało i że mogą mnie oglądać w telewizji."

Rafał MaślakRafał Maślak / © KAPiF
Jeszcze rok temu nikt z nas nie miał pojęcia, kim jest Rafał Maślak (25 l.) Dziś o Misterze Polski jest bardzo głośno - głównie za sprawą portali plotkarskich i Tańcowi z gwiazdami, w którym Maślak tańczy w parze z seksowną Agnieszką Kaczorowską.

Na pierwszy rzut oka życie Rafała wygląda teraz jak wspaniały sen. Kariera, nowe perspektywy, fani, imprezy.

Okazuje się jednak, że Maślak nie do końca czuje się dobrze w nowych realiach. Na swoim blogu pisze:

Ostatnio brat jak mnie odwiedził w Warszawie, opowiadał, że w fabryce, w której do niedawna pracowałem, wszyscy na stołówce oglądają moje taneczne popisy i są ze mną całym sercem i bardzo mi kibicują. Chłopacy ze zmiany są ze mnie dumni, że mi się udało i że mogą mnie oglądać w telewizji. Myśl o tym wszystkim czasami powoduje, że mam w głowie straszny mętlik i tęsknię za tym spokojnym życiem na wiosce i za rodziną, której brak, odczuwam coraz bardziej. W Warszawie czuję się mimo wszystko samotny. Flesze, wywiady, dziesiątki publikacji, a wracam do domu i czuję pustkę. Gasną flesze i zaczyna się prawdziwe życie. To w sumie dotyczy nie tylko mnie, ale ja nie uciekam w alkohol, narkotyki, czy inne używki. Nie imprezuję codziennie, bo trzeźwo patrzę na to wszystko i analizuję, dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej - czytamy na blogu Maślaka.Mister otwarcie przyznaje się do tęsknoty za domem:

Jak odwiedzili mnie rodzice dwa tygodnie temu to chyba byłem najszczęśliwszym facetem w Warszawie. Mama przywiozła takie pyszności, domowe dżemy i inne smakołyki a do tego upiekła ciasto, ale i tak najbardziej ucieszyła mnie jedna drobna rzecz: ramka ze zdjęciem całej rodziny, którą postawiłem w sypialni na nocnym stoliku i zawsze jak zasypiam czy się budzę, to moi bliscy, uśmiechnięci, spoglądają na mnie i zdają się mówić: Dasz radę, jesteśmy z Tobą! Dlaczego Wam o tym piszę ? Jestem rodzinnym chłopakiem i się tego nie wstydzę. Obcowanie nawet z największymi "gwiazdami" nie zastąpi tego rodzinnego ciepła i bliskości - zauważa Maślak.


Mimo wszystko nie życzymy Maślakowi powrotu do domu. Raczej kogoś do kochania - Warszawa z bliską osobą na pewno stanie się bliższa! Czytajcie: Rafał Maślak zakochany! Kto jest jego wybranką?
Maślak ma dość bycia celebrytą? Tęskni za rodziną

Maślak ma dość bycia celebrytą? Tęskni za rodzinąPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida