środa 01-10-14, czytany: 7673 razy, autor: Rain Dog

Jane Fonda o wielkim dramacie, jaki dotknął matkę

Frances Ford Seymour popełniła samobójstwo, gdy Jane miała 12 lat.

Jane FondaJane Fonda / © PR Photos
Jane Fonda (76 l.) podzieliła się swoją osobistą opowieścią podczas spotkania Rape Treatment Center - placówki niosącej pomoc ofiarom nadużyć seksualnych.

Gwiazda wyznała, że gwałt zadany dziecku odbił się dramatycznie na jej życiu. Chodziło o matkę aktorki, Frances Ford Seymour, która popełniła samobójstwo, gdy Jane miała zaledwie 12 lat.

Gdy po wielu latach aktorka dotarła do pamiętników mamy, poznała tragiczną prawdę. Kobieta była molestowana seksualnie, gdy miała 8 lat. To odbiło się na jej całym życiu.

- W chwili, gdy to przeczytałam wszystkie klocki ułożyły się w logiczną całość - wspomina Fonda. - Pojęłam, gdzie tkwiło źródło swobody seksualnej, nieskończonej ilości operacji plastycznych, poczucia winy, nieumiejętności obdarzania miłością i wchodzenia w intymne relacje. I wtedy poczułam, że mogę wybaczyć jej i sobie.


Fonda dodała, że nadużycia seksualne są prawdziwą epidemią. Powiedziała, że do końca życia będzie wspierać placówkę, która pomaga ich ofiarom.

Jane Fonda nie jest jedyną gwiazdą Hollywood, która mówi o byciu ofiarą nadużyć seksualnych. Jakiś czas temu pisaliśmy o zwierzeniach Vanessy Williams - czytajcie Vanessa Williams: Byłam molestowana jako 10-latka.Jane Fonda o  wielkim dramacie, jaki dotknął matkę

Jane Fonda o  wielkim dramacie, jaki dotknął matkę

Jane Fonda o  wielkim dramacie, jaki dotknął matkęPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SYLWESTER HINTERTU...
Szusz
SYLWESTER HINTERTU...
Za każdym razem
Jula (Oficjalny kanał youtube JulaInfo)
Za każdym razem
vlog Kraków i kino
Hejłobuzy
vlog Kraków i kino
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida