piątek 03-10-14, czytany: 7107 razy, autor: Rain Dog

Książę Jerzy ma stalkera?

Rodzice zaniepokojeni.

Książę JerzyKsiążę Jerzy / Cover
Niedawno skończył rok, a budzi taką ciekawość, jak niejedna gwiazda, która "zjadła zęby" w Hollywood. Książę Jerzy jest ulubieńcem Brytyjczyków (i nie tylko), media za nim przepadają, a czytelnicy tabloidów chętnie oglądają fotki pierwszych kroczków, zabaw i uśmiechów syna Williama i księżnej Kate.

Ta ciekawość życia malucha przybrała niebezpieczną formę w przypadku pewnego fotoreportera. Mężczyzna był często widywany w otoczeniu małego księcia - szczególnie gdy Jerzy spędzał czas ze swoją nianią w londyńskich parkach.

Fotoreportera zauważyła ochrona księcia. Podobno podejrzany osobnik kręci się w towarzystwie książęcej rodziny od dobrych paru lat. Teraz szczególnie upodobał sobie potomka książęcej pary.

Pałac Kensington wystosował oficjalne oświadczenie. Możemy się z niego dowiedzieć, że choć książę i księżna rozumieją szczególną rolę, jaką ich syn odgrywa w życiu publicznym, chcą mu zapewnić spokój i w miarę możliwości zwyczajne życie - przynajmniej dopóki jest dzieckiem. Oczywiście książęca para bierze pod uwagę konieczność publicznego pokazywania syna i brania przez niego udziału na przykład w spotkaniach z prasą, natarczywość fotoreporterów nie jest przez nich mile widziana.
Książę Jerzy ma stalkera?
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
*Czyta M. Wiśniews...
*Mirka Szychowiak-Układ*
*Czyta M. Wiśniews...
*Tęsknię*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Tęsknię*
73 Questions With ...
Vogue
73 Questions With ...
*Wystarczysz mi*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Wystarczysz mi*


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida