środa 15-10-14, czytany: 5686 razy, autor: Płatek Śniegu

Jak internautki zareagowały na Olka Maślaka? (FOTO)

Czy młodszy Maślak też zrobi furorę?

Rafał MaślakRafał Maślak / Instagram
Rafał Maślak pojawił się w polskim show biznesie "skądinąd" i w zasadzie z dnia na dzień awansował do miana celebryty. Zrobił tyle szumu wokół własnej osoby, że nawet dostał ofertę od TzG - miał zatańczyć w roli gwiazdy. Choć wielu nadal się sprzecza, czy prawdziwą gwiazdą jest partnerka Rafała, Agnieszka Kaczorowska, czy może sam mister celebryta.

Nie da się jednak ukryć, że "Maślakomania" trwa i jest to idealny moment dla Rafała, by wypromował młodszego brata, Olka. Szereg jego zdjęć pojawił się na instagramie Rafała.
SŁUCHAJCIE ! JEST SPRAWA To jest mój młodszy brat Olek. Ma 22 lata, 185 cm wzrostu, mieszka w Gorzycy koło Międzyrzecza, pracuje w tej samej fabryce, w której ja jeszcze do niedawna i.... brakuje mu wiary w siebie (u nas to już chyba rodzinne). Chcę, abyście pomogli mi, zmotywować go, do startu w konkursie Mister Wielkopolski 2015. Myślę, że ma szanse i powinien spróbować swoich sił. Jeśli zgadzacie się, z moim zdaniem - możecie dać lajka, albo napisać komentarz pod postem - Olek na pewno przeczyta PS. Wiem braciszku, że będę miał przerąbane za ten post, ale musiałem to zrobić, dla Twojego dobra. Może jak zobaczysz, że ktoś obcy uważa, że jest w Tobie potencjał, to się ogarniesz, pójdziesz na siłkę i zgłosisz na casting - napisał wczoraj Rafał na instagramie.Okazuje się, że fanek Maślaków nie brak. Dzisiaj celebryta składał fanom podziękowania. Maślak Junior "przyjął się" w sieci.

MAŚLAKOMANIA ? Moja wczorajsza prośba do Was, o zmotywowanie młodszego brata Olka, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Można mówić o prawdziwej Maślakomanii. Brat wszystko przeczytał i jest jak nowo narodzony. Postanowiłem mu pomóc - założyłem profil na FB -https://www.facebook.com/olekmaslakonline, do którego polubienia gorąco zachęcam i który będzie sam prowadził. Tyle mogłem zrobić, teraz już wszysto w jego rękach. Życzę, aby mądrze wykorzystał ten kredyt zaufania, jakim go obdarzyliście i 8 marca 2015 roku na Gali Mister Wielkopolski, pokazał się z jak najlepszej strony. W związku z tym, że mój brat będzie startował w konkursie, rezygnuję z bycia jurorem, gdyż wszystkich uczestników będę wspierał równo i dla Olka żadnej taryfy ulgowej nie zastosuję !


Który jest przystojniejszy?


Wczytywanie

SŁUCHAJCIE ! JEST SPRAWA To jest mój młodszy brat Olek. Ma 22 lata, 185 cm wzrostu, mieszka w Gorzycy koło Międzyrzecza, pracuje w tej samej fabryce, w której ja jeszcze do niedawna i.... brakuje mu wiary w siebie (u nas to już chyba rodzinne). Chcę, abyście pomogli mi, zmotywować go, do startu w konkursie Mister Wielkopolski 2015. Myślę, że ma szanse i powinien spróbować swoich sił. Jeśli zgadzacie się, z moim zdaniem - możecie dać lajka, albo napisać komentarz pod postem - Olek na pewno przeczyta PS. Wiem braciszku, że będę miał przerąbane za ten post, ale musiałem to zrobić, dla Twojego dobra. Może jak zobaczysz, że ktoś obcy uważa, że jest w Tobie potencjał, to się ogarniesz, pójdziesz na siłkę i zgłosisz na casting :-) www.RMlifestyle.com #hello #me #followme #happy #happines #pytanie #nadajesię #brat #brother #family #misterpoland #misterpolski #man #guy #polishboy #polishguy #polska #polishman #polishmodel #instaguy #instaman #instacool #instagood #motivation #motywacja #casting

Zobacz w InstagramieWczytywanie

MAŚLAKOMANIA ? Moja wczorajsza prośba do Was, o zmotywowanie młodszego brata Olka, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Można mówić o prawdziwej Maślakomanii. Brat wszystko przeczytał i jest jak nowo narodzony. Postanowiłem mu pomóc - założyłem profil na FB -https://www.facebook.com/olekmaslakonline, do którego polubienia gorąco zachęcam i który będzie sam prowadził. Tyle mogłem zrobić, teraz już wszysto w jego rękach. Życzę, aby mądrze wykorzystał ten kredyt zaufania, jakim go obdarzyliście i 8 marca 2015 roku na Gali Mister Wielkopolski, pokazał się z jak najlepszej strony. W związku z tym, że mój brat będzie startował w konkursie, rezygnuję z bycia jurorem, gdyż wszystkich uczestników będę wspierał równo i dla Olka żadnej taryfy ulgowej nie zastosuję ! www.RMlifestyle.com #hello #me #followme #happy #happines #pytanie #nadajesię #brat #brother #family #misterpoland #misterpolski #man #guy #polishboy #polishguy #polska #polishman #polishmodel #instaguy #instaman #instacool #instagood #motivation #motywacja #casting #go

Zobacz w InstagramiePolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida