piątek 31-10-14, czytany: 7780 razy, autor: F-Word

Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

"Jest jedną z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie."

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim / Newseria Lifestyle
Pamiętacie odcinek programu Na językach, w którym sobowtórka ciężarnej Kasi Zielińskiej paliła papierosy?
Na dowcip dały się nabrać całe tłumy, a "prawdziwa" Zelińska zareagowała oburzeniem i stwierdziła, że dziennikarzy mógł zniszczyć jej reputację. I wiele osób podzielało jej zdanie, bo uzurpacja była bardzo przekonująca.

Twórcy przekonują, że wszystko było tylko niewinnym dowcipem i nie rozumieją emocjonalnej reakcji Katarzyny Zielińskiej.

- Kasia Zielińska jest jedną z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie, więc chcieliśmy jej dodać trochę kolorytu i pazura. Stąd ten żart, który – mam wrażenie – dla wszystkich raczej był oczywistym żartem. I tych żartów było w naszym programie więcej. Kasia ma zawsze problem z poczuciem humoru - mówi Agnieszka Szulim w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Podobny żart zrobiono m.in. Małgorzacie Rozenek. Jej sobowtórkę sfotografowano przy otwartych drzwiach pełnego śmieci samochodu.

– Małgosia zadzwoniła i mówi: "Kurczę, gdzie wyście mi to zdjęcie zrobili?" Przez moment patrząc na zdjęcie, troszeczkę się nabrała, ale się śmiała – dodaje Szulim.

Dziennikarka przyznaje, że z cyklu dowcipów jest bardzo zadowolona. Twierdzi, że jest to niegroźna zabawa, a jej celem nie jest zrobienie gwiazdom krzywdy. Twórcy programu kilkakrotnie zrezygnowali nawet z wyemitowania nakręconego już materiału, gdy stwierdzali, że może on zostać źle odebrany.

– Myślę, że jak ktoś tak naprawdę ogląda ten program, to widzi, że jesteśmy fajni, sympatyczni i mili. My te gwiazdy nasze często chwalimy, pokazujemy fajne rzeczy, nie zaglądamy nikomu pod kołdrę. Trochę sobie żartujemy, ale pokazujemy też mechanizmy show-biznesu. Pokazujemy, jak to działa, zaglądamy za kulisy. I to nie jest program, który obraża gwiazdy, nie trzeba go oglądać, żeby się o tym przekonać – mówi dziennikarka.Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida