środa 19-12-07, czytany: 4804 razy, autor: Hot C

Destiny's Child szykują powrót?

Takie chodzą słuchy.

Destiny's ChildDestiny's Child /


Ponoć wielki powrót Spice Girls miał zainspirować Beyonce, Kelly i Michelle do reaktywowania grupy Destiny's Child. Informacje nie są jeszcze potwierdzone w stu procentach, ale mamy sezon na powroty, więc wszystkiego można się spodziewać.

Plotki podsyciła jeszcze wypowiedź Kelly Rowland:

Ta wielka fala powrotów zespołów, które rozpadły się dawno temu, wzbudziła w nas ideę reaktywacji Destiny's Child. Mimo tego, co mówią ludzie, trzymamy się z dziewczynami naprawdę blisko. Nie pokłóciłyśmy się i nie ma między nami niezdrowych relacji.

Kilka tygodni temu, podczas koncertu, Beyonce zaprosiła mnie i Michelle na scenę, abyśmy wspólnie zaśpiewały "Survivor". Emocje były naprawdę niesamowite, a uczucie występowania znów razem było naprawdę miłe. Zachciało mi się płakać, fani oszaleli z radości, łzy lały się strumieniami. Chciałabym to powtórzyć. I to nie tylko jeden raz."


Beyonce nie wypowiedziała się jeszcze na ten temat. Zagraniczne portale plotkarskie spekulują, że artystka odniesie się do tego raczej niechętnie. Jej solowa kariera toczy się przecież wspaniale.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
FOOD HAUL,PACZKI,K...
Szusz
FOOD HAUL,PACZKI,K...
ZAKUPY Z TKMAXX
Mieszkamy tv
ZAKUPY Z TKMAXX
Nie Zatrzymasz Mni...
Jula (Juita Fabiszewska)
Nie Zatrzymasz Mni...
TEST HUBBY IN THE ...
Stylizacjetv
TEST HUBBY IN THE ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida