wtorek 16-12-14, czytany: 33586 razy, autor: Rain Dog

Lewandowska na Instagramie: Proszę się liczyć ze słowami

Znów awantura. O co poszło tym razem?

Anna LewandowskaAnna Lewandowska / © KAPiF
Dopóki nie zaczęliśmy przeglądać profili osób zajmujących się fitnessowym i dietetycznym "kołczingiem", nie sądziliśmy, że kwestie żywienia mogą wywoływać aż takie kontrowersje!

Szczególnie wyraźnie widać to na portalach społecznościowych Anny Lewandowskiej. Trenerka i dietetyczka często i gęsto musi się tłumaczyć ze swych sugestii.

Wczoraj poszło o jajka i łączenie produktów z różnych grup żywieniowych.

Podając przepis na "Healthy Pancakes" Lewandowska zasugerowała, że jajko warto zastąpić Nasionami chia. Jeśli usmażymy pancakesy z jajkiem, połączymy białko z węglowodanami. A tego dietetyczka radzi unikać.

Skąd pomył, by nie łączyć węglowodanów z białkiem??!! Jako osoba która jest traktowana jako autorytet nie powinna Pani pisać tego typu wymysłów - oburzyła się jedna z internautek.


Słucham? Proszę się najpierw dokładnie zapoznać z moim blogiem bądź przeczytać moją książkę - odpowiedziała Lewandowska.


Internautka nie dała za wygraną:

Można łączyć węglowodany z białkiem, na studiach na uniwersytecie medycznym, gdzie uczyć się powinien dietetyk, nie ma tego typu zakazów, bardzo niefajnie, że Anna Lewandowska wprowadza ludzi w błąd i tworzy swoją dietetykę - napisała czytelniczka profilu.


Trenerka zareagowała tak:

Również studiuję. I to nie jest wprowadzanie ludzi w błąd. Otóż produkty węglowodanowe czy białkowe wymagają różnego czasu trawienia i potrzebują różnych soków żołądkowych. Przy tego typu połączeniu, o jakim napisałam, w naszym żołądku robi się mieszanka wybuchowa, nie do strawienia. Np. solanina - to trująca substancja, która wytwarza się w efekcie połączenia ziemniaków z mięsem (...) Współpracuję z wieloma lekarzami, którzy również popierają niełączenie węglowodanów z białkami.


Dyskusja na temat porad trenerki była na tyle ostra, że Lewandowska na jeden post zareagowała ostrzeżeniem:

Proszę się liczyć ze słowami.


Uff, jak gorąco!Lewandowska na Instagramie: Proszę się liczyć ze słowami

Lewandowska na Instagramie: Proszę się liczyć ze słowamiPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida