poniedziałek 22-12-14, czytany: 10276 razy, autor: Płatek Śniegu

Góral i Kaczyńska JUŻ planują ślub!

Ta historia jest tak piękna, że aż nieprawdziwa.

Olga KaczyńskaOlga Kaczyńska / kapif
Porozmawiajmy o ustawkach w show biznesie. Bywa, że przeradzają się w prawdziwą miłość. Tak było np. z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem. Producenci Zmierzchu pchnęli ich w swoje ramiona, a później miedzy aktorkami zrodziła się prawdziwa miłość. Wszystko było pięknie do momentu, kiedy Kris zaczęła nudzić się związkiem z Robem i zdradziła go z Rupertem Sandersem. Co ciekawe, miłość aktorka była na tyle silna, że wybaczył niewiernej Kris zdradę. Aktorzy dali sobie jeszcze jedną szanse, jednak echo zdrady aktorki nie pozwoliło im cieszyć się odzyskaną miłością i gwiazdorzy po raz kolejny powiedzieli sobie "dość".

Sztuczny związek próbowali też stworzyć Kaley Cuoco i Henry Cavill. Na szczęście w porę się opamiętali.

Wydaje się, że producenci Top Model postanowili być trendy i nieco pomogli Oldze Kaczyńskiej i Mateuszowi Jastrzębiakowi. Ich miłość jest tak piękna, że aż nieprawdziwa. Pamiętacie, jak Mateusz przyszedł do programu ze zdjęciem swojej idealnej kobiety i później Osi oświeciła go, że to Olga? Następnie Kaczyńska miała nawiązać kontakt z Góralem i się potoczyło. W ciągu kilku tygodni ich rodziny już się znały i kochały, a teraz zakochani zdradzają na łamach Party:

Oboje kochamy góry i chcielibyśmy mieć góralskie wesele. To nasze marzenie. Olga myśli już nawet o sukni i obiecała, że nauczy się tańczyć po góralsku. To na razie wciąż marzenia. Wiemy, że mamy jeszcze czas. Ale kiedy poczujemy, że nadszedł odpowiedni moment, zaczniemy przygotowania i będzie pięknie - mówi Góral.


Nie czujecie w tym miodzie jakiegoś podstępu?


Góral i Kaczyńska JUŻ planują ślub!

Góral i Kaczyńska JUŻ planują ślub!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida