wtorek 23-12-14, czytany: 17727 razy, autor: Płatek Śniegu

Ten bezdomny dostał 100$. To zaskakujące, na co je wydał

Musicie to koniecznie zobaczyć.

You TubeYou Tube / YouTube
Dajesz bezdomnemu 100$. Co się dzieje dalej? Ten udaje się do sklepu monopolowego i wychodzi z wypchaną po brzegu "torbą żulówką". Typowe?

Czy Sylwester Wardęga przeprowadzi taką akcję w Polsce?

Pewien amerykański vloger postanowił zrobić małe doświadczenie. Podarował bezdomnemu wspomniane 100$ i śledził go. Mężczyzna udał się do sklepu monolowego, gdzie zostawił "zarobione" pieniądze i wyszedł z kilkoma siatkami zakupów. "Typowe" - pomyślał vloger. Takiego zachowania spodziewali się stojący za eksperymentem mężczyźni. Jednak to co stało się za chwilę wprawiło ich w osłupienie i... sprawiło, że panowie poczuli wstyd. Mężczyzna, któremu podarowano 100$ odszukał innych bezdomnych i zaczął obdarowywać ich podarunkami. W sklepie monopolowym nie kupił ani kropli alkoholu tylko jedzenie, którym podzielił się z innymi potrzebującymi.

Vloger podarował pomagającemu bezdomnego kolejne 100$ i poprosił o rozmowę.

Mężczyzna ma na imię Thomas i oto jego historia - mieszkał z rodzicami, nagle jego ojczym zachorował na raka, a matka zaczęła mieć problemy z nerkami. Thomas zrezygnował z pracy, by się nimi opiekować. Jego rodzice zmarli w ciągu dwóch tygodni. Mężczyzna został bez pracy, pieniędzy, a w następstwie wylądował na ulicy.

To już cztery miesiące. Jest wielu ludzi, którzy są po prostu ofiarami zbiegu okoliczności. Oni nie stali się bezdomni ze względu na własne lenistwo czy nałogi. Jest wielu dobrych ludzi, którzy są bezdomni - mówi Thomas.


Autor materiału opłacił Thomasowi noc w hotelu oraz zorganizował zbiórkę pieniędzy. Internauci podarowali już szczodremu bezdomnemu 3 tysiące dolarów.

Pooglądajcie filmik! Jest wzruszający!

Pieniądze dla Thomasa możecie wpłacać tutaj.





Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za Tobą gość ...
Jula&Fabisz
Będę za Tobą gość ...
NOWY ROK,NARTY MAY...
Szusz
NOWY ROK,NARTY MAY...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
MAFFkijaż z Julią ...
Magdalena Pieczonka
MAFFkijaż z Julią ...




skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida