niedziela 28-12-14, czytany: 19411 razy, autor: fyla

Święta przyszło jej spędzić w szpitalu (FOTO)

Obowiązkowo musiała się pochwalić.

Choroby GwiazdChoroby Gwiazd / Instagram
Ich ślub był największym zaskoczeniem zeszłego roku. Ryan Sweeting i Kaley Cuoco poznali się w czerwcu 2013 roku, a już w Sylwestra stanęli na ślubnym kobiercu. Wielu uważało, że parze spieszyło się ze względu na ciążę. Nic podobnego! Nadal nie doczekali się potomstwa. Kilka miesięcy temu za to pojawiły się plotki o rozwodzie. Ryan miał tęsknić za przyjaciółmi (zmienił miejsce zamieszkania dla Kaley) i flirtować z przyjaciółką żony. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdorzy nadal darzą się sporym uczuciem.

Sławy zamieszają w sieci różne fotki. W łóżku, toalecie, a nawet ze szpitala. Ostatnią z serii pochwaliła się właśnie Kaley. Aktorka przeszła operację zatok. Cóż to takiego?Operacja zatok przeprowadzana jest pod kontrolą endoskopu za pomocą precyzyjnych narzędzi. Istotą zabiegu jest poszerzenie ujść zatok i zapewnienie odpowiedniej wentylacji, a także usunięcie zmian patologicznych: polipów, torbieli, zmian grzybicznych, nowotworowych czy też patologicznej wydzieliny. Zakres zabiegu zależy od rozległości zmian patologicznych w zatokach i obrazu klinicznego- operacje ograniczone do przedniego odcinka zatok, mogą odbywać się w znieczuleniu miejscowym, natomiast bardziej rozległe wymagają znieczulenia ogólnego - czytamy na stronie endoterapia.pl


Kaley towarzyszyli zatroskany mąż, a później psy:

Wybudzić się po operacji zatok i zobaczyć mojego anioła obok. Zawsze jest przy mnie. Niesamowicie się o mnie troszczy - napisała Kaley o Ryanie.


Zdrowia!

 


Święta przyszło jej spędzić w szpitalu (FOTO)

Święta przyszło jej spędzić w szpitalu (FOTO)


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida