środa 31-12-14, czytany: 7063 razy, autor: fyla

Pomysły Anny Wendzikowskiej mocno zdziwią inne mamy? (VIDEO)

Kiedy opowiedziała o cesarce, zawrzało. Teraz...

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska / KAPiF
Kiedy w mediach pojawiła się plotka, że Anna Wendzikowska (33 l.) spodziewa się dziecka, wielu w nią nie wierzyło. Niedługo przed doniesieniami kolorowej prasy Anna zmieniła partnera. Teraz spotyka się z muzykiem, Patrykiem Ignaczakiem. W końcu jednak brzuszek prezenterki zaczął się wyraźnie zaokrąglać:

To będzie dziewczynka! Stawiamy na tradycyjne imiona i mamy już kilka typów. Albo po moich babciach i prababciach, czyli Helena i Jadwiga, albo takie, które bardzo nam się z Patrykiem podają, czyli Kornelia, Apolonia i Gabriela - padło wreszcie w rozmowie z Fleszem.


Wendzikowska zdążyła się już pochwalić wózkiem na FB i opowiedzieć w DDTVN o planowanej cesarce. Teraz przyszedł czas na rozprawianie o wychowaniu i opiece nad dzieckiem. Okazuje się, że Ania zamierza pracować zdalnie i ma na miejscu pomoc babci. Mimo to, postanowiła zatrudnić nianię:

Mam to szczęście, że mogę sobie moimi zadaniami żonglować, pojechać do redakcji na przykład na dwie godziny, a część rzeczy zrobić przez telefon, zdalnie. Ale wydaje mi się, że przyda mi się jednak wsparcie niani, chociaż mam na miejscu rodziców i partnera. Chcę mieć pomoc, chociażbym na początku miała być w domu i pracować z domu, bo będę wtedy mogła przyzwyczaić nianię do dziecka i dziecko do niani. Wydaje mi się, że lepiej jest to zrobić wcześniej niż potem na łapu-capu, bez żadnego planu - zdradziła w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle


Trzy (a z tatą cztery) osoby do jednego malca? Nie za wiele?

 
Pomysły Anny Wendzikowskiej mocno zdziwią inne mamy? (VIDEO)

Pomysły Anny Wendzikowskiej mocno zdziwią inne mamy? (VIDEO)


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SYLWESTER HINTERTU...
Szusz
SYLWESTER HINTERTU...
Za każdym razem
Jula (Oficjalny kanał youtube JulaInfo)
Za każdym razem
vlog Kraków i kino
Hejłobuzy
vlog Kraków i kino
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida