sobota 03-01-15, czytany: 23444 razy, autor: Płatek Śniegu

Małżeństwo Jamiego Dornana stoi pod znakiem zapytania

To było do przewidzenia?

Jamie DornanJamie Dornan / Fame/Flynet
Kariera niszczy związki. Ile pięknych hollywoodzkich par musiało się rozstać, ponieważ za rzadko się widziało? Można by wymieniać na palcach. Mimo że związek Kim Kardashian (34 l.) i Kanye Westa nadal trwa, to prasa skrupulatnie oblicza im, ile trwały ich rozłąki. Bywa, że raper nie widzi żony i córki po miesiąc czy dwa.

Teraz pod znakiem zapytania wisi kolejne małżeństwo - Jamiego Dornana (32 l.) i Amelii Warner. Odtwórca głównej roli w erotyku 50 twarzy Greya większość czasu przebywa z dala od żony i swojej 13 miesięcznej córeczki. Taka sytuacja oczywiście nie podoba się Amelii, która jest przerażona sławą, która spadła na jej męża i, co oczywiste, obawia się, że ich związek dobiegnie końca.

Bywa, że nie ma mnie w domu po kilka tygodni. Gdy wracam do córki ledwo ją poznaje, to jest straszne. Ona tak szybko się zmienia. Bardzo się boję, że kiedyś ona mnie nie pozna. Pomaga mi broda, ale czasem muszę ją zgolić i wtedy córka przez kilka godzin patrzy na mnie i mnie nie poznaje - żali się Jamie.


Musicie sobie wyobrazić, jak z zaistniałej sytuacji musi być "zadowolona" żona Dornana. Amelia podobno jest zazdrosna o Dakotę Johnson, która jest filmową ukochaną jej męża. Wiadomo na ten związek naciskali producenci filmu i fani. Jednak między aktorami nic się nie wydarzyło.

Jak obstawiacie, Amelia i Jamie przetrwają cały cyrk, w który wpakował się aktor decydując się na grę w filmie, na punkcie którego już szaleją miliony?

 


Małżeństwo Jamiego Dornana wisi pod znakiem zapytania

Małżeństwo Jamiego Dornana wisi pod znakiem zapytania

Małżeństwo Jamiego Dornana wisi pod znakiem zapytania


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Jamie Dornan
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida