sobota 22-12-07, czytany: 4144 razy, autor: Hot C

Alli chce wyjść z cienia Britney

"Prosto z serca" w wywiadzie dla Maxi.

Alli SimsAlli Sims / © Mavrix
Alli Sims udzieliła wywiadu niemieckiemu magazynowi Maxi, w którym opowiedziała co nieco o próbach wyjścia z cienia Britney Spears oraz rozwijaniu swojej... Kariery.

"Kiedy już zostanę sławną piosenkarką, to będzie tylko moja zasługa. Oczywiście za sukcesem będą stali pewni ludzie - ale poznałam ich bez pomocy Britney! Nie chcę, by ona mi pomagała, chcę być samodzielna. Chcę być jak kolejna Norah Jones - po prostu BYĆ na scenie i śpiewać bluesa. Gdybym była produktem, byłabym jak Louis Vuitton. Klasyczny, gustowny, ponadczasowy" - powiedziała.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć pytania o samą Brit.

"Media zdecydowanie przesadzają. Moja kuzynka jest naprawdę wspaniałą osobą. Wszystko w naszym życiu jest w porządku. Czasami wypijemy sobie w nocy dwa drinki - i na tym koniec. Popatrz na mnie - jestem bardziej nudziarą, niż szaloną dziewczyną. Nie mogłabym jej towarzyszyć, gdyby wiodła takie życie, o jakim rozpisują się brukowce".

Alli chyba ciężko zrozumieć, że zawsze będzie rozpoznawana jako "kuzynka i asystentka Britney". A jeśli naprawdę chce zaistnieć... No cóż, niech weźmie przykład z młodszej kuzynki - Jamie Lynn.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida