sobota 22-12-07, czytany: 4131 razy, autor: Hot C

Alli chce wyjść z cienia Britney

"Prosto z serca" w wywiadzie dla Maxi.

Alli SimsAlli Sims / © Mavrix
Alli Sims udzieliła wywiadu niemieckiemu magazynowi Maxi, w którym opowiedziała co nieco o próbach wyjścia z cienia Britney Spears oraz rozwijaniu swojej... Kariery.

"Kiedy już zostanę sławną piosenkarką, to będzie tylko moja zasługa. Oczywiście za sukcesem będą stali pewni ludzie - ale poznałam ich bez pomocy Britney! Nie chcę, by ona mi pomagała, chcę być samodzielna. Chcę być jak kolejna Norah Jones - po prostu BYĆ na scenie i śpiewać bluesa. Gdybym była produktem, byłabym jak Louis Vuitton. Klasyczny, gustowny, ponadczasowy" - powiedziała.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć pytania o samą Brit.

"Media zdecydowanie przesadzają. Moja kuzynka jest naprawdę wspaniałą osobą. Wszystko w naszym życiu jest w porządku. Czasami wypijemy sobie w nocy dwa drinki - i na tym koniec. Popatrz na mnie - jestem bardziej nudziarą, niż szaloną dziewczyną. Nie mogłabym jej towarzyszyć, gdyby wiodła takie życie, o jakim rozpisują się brukowce".

Alli chyba ciężko zrozumieć, że zawsze będzie rozpoznawana jako "kuzynka i asystentka Britney". A jeśli naprawdę chce zaistnieć... No cóż, niech weźmie przykład z młodszej kuzynki - Jamie Lynn.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
PREZENT DIY
stylizacjetv
PREZENT DIY
NAJLEPSZE KOLORY S...
Szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
NARTY W CORTINA D'...
Susz (Subskrybuj aby być na bieżąco)
NARTY W CORTINA D'...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida