piątek 09-01-15, czytany: 9043 razy, autor: fyla

Donatan na FB przestrzega przed dawaniem na tacę (FOTO)

Ostro pojechał?

DonatanDonatan / KAPiF, Facebook
Już 11 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów - to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Przyłączyły się do niej gwiazdy, które przekazały przedmioty licytowane aktualnie na aukcjach internetowych. Podarunki, jak zwykle, wzbudzają liczne kontrowersje.

Cleo postanowiła wystawić na aukcję obraz, który sama namalowała. Kiedy pojawiły się negatywne komentarze, Donatan ostro skomentował sprawę na swoim Facebooku przestrzegając przy tym przed dawaniem na tacę:

Tylko w Polsce - Cleo została skrytykowana za przekazanie obrazu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle zaczął się typowy przepływ negatywnej energii i teorie spiskowe odnośnie takich akcji. Ja zaprawdę powiadam Wam lepiej przekazać na WOŚP z którego REALNIE kupuje się sprzęt do szpitali (swoja droga przykre że państwo sobie z tym samo nie radzi) niż dawać na tacę z której środki idą na samochody, plebanie lub bezsensowne wielomilionowe inwestycje budowy coraz wyższych sanktuariów jeden obok drugiego TAK - WSPIERAM WOŚP Amen.


Ostro pojechał?

Co blogerki modowe przekazały na WOŚP - TUTAJ.

 


Post użytkownika Donatan.


Donatan na FB przestrzega przed dawaniem na tacę 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
SZUSZ VLOGMAS 8
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida