sobota 22-12-07, czytany: 4375 razy, autor: Beverly Pills

Wiśniewski szuka mamie pracy na blogu

Villas na wigilii, Sylwester z ciężarną żoną daleko stąd....

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF
W najnowszej notce na swoim blogu Michał Wiśniewski zdradził swoje plany na najbliższy okres. Najpierw wigilijna kolacja - Violetta Villas przyjęła jego zaproszenie.

violetta villas ! tak ... jest u mnie na wigilii. ma 70 lat i jest największą polską divą w historii. bez wątpienia. te święta spędzi w mojej rodzinie. czy się to komuś podoba czy nie. w każdym razie chcę powiedzieć, że jestem dumny z tego, że taka kobieta, którą wszyscy uwarzają za wariatkę - a jest jak najbardziej normalna - będę miał za gościa na święta.
sprzedałem ponad 600,00 płyt z tą panią i uważam , że to najlepszy dowód na to, że nie jest out
- pisze Wiśniewski.

Lider Ich Troje zajmuje się także nową płytą gwiazdy.

płyta dla niej - to mój prezent na gwiazdkę. jest kochana ! jest niesamowita ! xavier fabienne - zaprojektował jej nowe suknie... blichtru tego nie da się opisać ... las vegas ? LAS VILLAS !

Bilety na imprezę sylwestrową do jego klubu zostały wyprzedane, ale Wiśniewski wcale się tam nie wybiera...

extravaganza wysprzedana. są chyba jeszcze jakies miejsca stojące w klubie. ale wątpię by ktoś chciał przestać całego sylwestra. niestety nie będzie nas z anią ponieważ udajemy się na wyspy zielonego przylądka. o ile oczywiście zdrowie /a ma je jak koń/ i lekarz /pazio dr./ pozwoli ,,,

Wiśniewski szukał już kiedyś na blogu dziewczyny dla znajomego czy też prawników. Teraz poszedł o krok dalej - szuka pracy dla matki. Jak wiadomo, miała ona problemy z alkoholem,a także wychowaniem syna.

mama moja ukochana wraca do życia. tym samym do pracy :-) szukam pracy dla mojej mamy :-) pomóżcie ! chciałbym umieścić cv ale to nie tyle wstyd ile nie ma się czym chwalić. jest uczciwą łodzianką. 100% - gwarantuję swoim nazwiskiem ! - czytamy...


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida