niedziela 11-01-15, czytany: 17926 razy, autor: Rain Dog

Honey: Mój tato patrzy na to wszystko z niedowierzaniem

"...że jego 22-letnia córka za swoje własne zarobione pieniądze zbudowała dom."

Honorata SkarbekHonorata Skarbek / © KAPiF
Na swoim blogu Honorata Skarbek (22 l.) podsumowuje miniony rok.

Piosenkarka skupia się na kilku dziedzinach swego życia. Pisze o muzyce, ludziach, Tańcu z gwiazdami, swojej rodzinie, miłości. Wspomina też o domu, którego budowę zaczęła w maju 2014 roku.

Mam nadzieję, ze w 2015 roku uda mi się go skończyć, ale jak na razie wszystko zmierza w tym kierunku. Wiele osób łapało się z niedowierzaniem za głowę, że uda mi się zrealizować to przedsięwzięcie, ale jestem taka osoba, której wątpliwości innych, dodają skrzydeł i unoszą ponad wyżyny - pisze Honey.


Z dala od rodziny i fizycznego wsparcia udało mi się z pomocą super ekipy postawić dom do stanu surowego zamkniętego. I nie, nie miałam nikogo, kto by mnie w czymkolwiek wyręczył. Wszystko musiałam koordynować sama. Miedzy koncertami, nagraniami na trzecią płytę, a treningami do tańca z gwiazdami, jeździłam zamawiać materiały budowlane, zarywając uprzednio nocki na to, aby poszerzać swoja świadomość na ten temat, czytając fora, książki, gazety i rozmawiając z innymi, bardziej doświadczonymi ode mnie w tym temacie ludźmi - piosenkarka wspomina czas przygotowań i realizacji planów.


Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, a moje życie polega na stawianiu sobie coraz to wyższych poprzeczek. Aż boję się pomyśleć, co będzie dalej :D Mój tato do tej pory patrzy na to wszystko z niedowierzaniem, ze jego 22-letnia córka, za swoje własne zarobione pieniądze zbudowała dom. Tak dla jasności, jedyne w czym finansowo wspomogli mnie rodzice czy ktokolwiek inny przy tym projekcie, to pieniądze na drzwi wejściowe do domu, za co jestem im bardzo wdzięczna :) Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy się przyczynili do tego, ze się na to zdecydowałam i sumiennie krok po kroku realizowałam etap za etapem. Przede mną kolejny rok dopinania tego tematu. Na szczęście już bliżej, niż dalej - cieszy się Honey.


Na dowód swych słów gwiazda pokazuje zdjęcia z kolejnych etapów budowy. Od dnia, w którym na działce stanęły pierwsze materiały budowlane, przez wznoszenie fundamentów, aż do momentu, gdy mury zakrył dach.

Wypada pogratulować - odwagi i zaciętości.

Skarbek - muratorką - motywatorką roku?Oglądajcie dzis Kochani ! Zaśpiewam na żywo na TVP1 - o 21:50 wchodzę na scenę :) Gala Mistrzów Sportu :) !!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka)
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida