niedziela 11-01-15, czytany: 17899 razy, autor: Rain Dog

Honey: Mój tato patrzy na to wszystko z niedowierzaniem

"...że jego 22-letnia córka za swoje własne zarobione pieniądze zbudowała dom."

Honorata SkarbekHonorata Skarbek / © KAPiF
Na swoim blogu Honorata Skarbek (22 l.) podsumowuje miniony rok.

Piosenkarka skupia się na kilku dziedzinach swego życia. Pisze o muzyce, ludziach, Tańcu z gwiazdami, swojej rodzinie, miłości. Wspomina też o domu, którego budowę zaczęła w maju 2014 roku.

Mam nadzieję, ze w 2015 roku uda mi się go skończyć, ale jak na razie wszystko zmierza w tym kierunku. Wiele osób łapało się z niedowierzaniem za głowę, że uda mi się zrealizować to przedsięwzięcie, ale jestem taka osoba, której wątpliwości innych, dodają skrzydeł i unoszą ponad wyżyny - pisze Honey.


Z dala od rodziny i fizycznego wsparcia udało mi się z pomocą super ekipy postawić dom do stanu surowego zamkniętego. I nie, nie miałam nikogo, kto by mnie w czymkolwiek wyręczył. Wszystko musiałam koordynować sama. Miedzy koncertami, nagraniami na trzecią płytę, a treningami do tańca z gwiazdami, jeździłam zamawiać materiały budowlane, zarywając uprzednio nocki na to, aby poszerzać swoja świadomość na ten temat, czytając fora, książki, gazety i rozmawiając z innymi, bardziej doświadczonymi ode mnie w tym temacie ludźmi - piosenkarka wspomina czas przygotowań i realizacji planów.


Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, a moje życie polega na stawianiu sobie coraz to wyższych poprzeczek. Aż boję się pomyśleć, co będzie dalej :D Mój tato do tej pory patrzy na to wszystko z niedowierzaniem, ze jego 22-letnia córka, za swoje własne zarobione pieniądze zbudowała dom. Tak dla jasności, jedyne w czym finansowo wspomogli mnie rodzice czy ktokolwiek inny przy tym projekcie, to pieniądze na drzwi wejściowe do domu, za co jestem im bardzo wdzięczna :) Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy się przyczynili do tego, ze się na to zdecydowałam i sumiennie krok po kroku realizowałam etap za etapem. Przede mną kolejny rok dopinania tego tematu. Na szczęście już bliżej, niż dalej - cieszy się Honey.


Na dowód swych słów gwiazda pokazuje zdjęcia z kolejnych etapów budowy. Od dnia, w którym na działce stanęły pierwsze materiały budowlane, przez wznoszenie fundamentów, aż do momentu, gdy mury zakrył dach.

Wypada pogratulować - odwagi i zaciętości.

Skarbek - muratorką - motywatorką roku?Oglądajcie dzis Kochani ! Zaśpiewam na żywo na TVP1 - o 21:50 wchodzę na scenę :) Gala Mistrzów Sportu :) !!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka)
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
o 21.30 w TVN! Bąd...
Agent - Gwiazdy" wraca! Nowy sezon od 14 lutego w TVN!
o 21.30 w TVN! Bąd...
VLOG DOMOWY
Szusz(Subskrybuj aby nie przegapć nowości:))
VLOG DOMOWY
NAJLEPSZE KOLORY S...
Szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
ALEX WE VLOGU & ZA...
Julia Kobus
ALEX WE VLOGU & ZA...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida