piątek 16-01-15, czytany: 11614 razy, autor: fyla

Narzeczony Anny Wendzikowskiej powinien czuć się zazdrosny?

Zobaczcie, do czego przyznała się gwiazda.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska / KAPiF, Instagram
Wiele polskich gwiazd z pewnością jej zazdrości. Anna Wendzikowska (33 l.) cały czas ma kontakt z największymi sławami w Hollywood (pamiętacie jej wspólne zdjęcia z mieszkającą w LA Kasią Sowińską?), z którymi przeprowadza wywiady. Większość panów, to prawdziwe ciacha. Dziennikarka zdradziła właśnie w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, że od czasu do czasu trafiają jej się dwuznaczne propozycje:

– Czasem jednak jest tak, że nastąpi moment delikatnego flirtu. To dodaje rozmowie koloru, a wypowiadający jest bardziej chętny do tego, żeby powiedzieć mi coś ciekawego. Ale zdarza się i tak, że pojawiają się jakieś propozycje, czy to otwarcie, czy ktoś wysyła karteczkę po wywiadzie. Mnie taka sytuacja, że coś rzeczywiście zaiskrzyło i był tego ciąg dalszy, zdarzyła się raz, ale nie powiem z kim.


Ania nigdy nie powiedziała "tak", ale zaprzyjaźniła się z Michaelem Keatonem:

– Michael Keaton jest dla mnie na tyle interesującą osobą i ma tak interesującą historię hollywoodzką, że po prostu poszłam na to spotkanie z czystej ciekawości. Zalążkiem było to, że podczas wywiadu on opowiadał mi o jakiejś polskiej restauracji w Los Angeles. Nie mógł sobie przypomnieć nazwy i potem napisał mi wiadomość, jak ta restauracja się nazywa, a tak w ogóle, to jakbym chciała coś zjeść lub napić się kawy, to on zaprasza. Nie czułam, że to jest jakaś dwuznaczna propozycja, wydawało mi się, że to po prostu będzie miłe spotkanie towarzyskie i tak było.


Myślicie, że narzeczony Wendzikowskiej, Patryk Ignaczak, powinien czuć się zazdrosny? Przypomnijmy, że para spodziewa się właśnie swojego pierwszego dziecka. Życzymy wszystkiego dobrego!

 
Narzeczony Anny Wendzikowskiej powinien czuć się zazdrosny?

Narzeczony Anny Wendzikowskiej powinien czuć się zazdrosny? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
Szusz Vlogmas
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida