sobota 24-01-15, czytany: 8404 razy, autor: Sisi

Karl Lagerfeld ma SIOSTRĘ!

Christiane Johnson mieszka w USA.

Karl LegerfeldKarl Legerfeld / © Fame/Flynet
81-letni dyrektor artystyczny domu mody Chanel jest otwartym człowiekiem, który udzielił w życiu niezliczoną ilość wywiadów. Mówi o wszystkim - nawet, że podróżuje z poduszką z dzieciństwa, która jest w opłakanym stanie - może opowiadać o swoich projektach, planach, sukcesach i kłębiących się w jego głowie myślach, jednak kiedy pytany jest o rodzinę milczy jak grób. A mógłby opowiedzieć np. o swojej starszej siostrze, Christiane Johnson (83 l.).

To nie jest historia pokroju "Beyonce dowiedziała się, że ma kolejnego brata czy siostrę", Karl i Christiane maja tych samych rodziców, są rodzeństwem z krwi i kości. 83-letnia siostra geniusza mody mieszka w Connecticut.

Christiane przeprowadziła się do USA, gdy jej brat zaczął pracować dla domu mody Balmain, tam pracowała jako opiekunka do dzieci. Szybko się zakochała i wyszła za mąż.

Dzielące rodzeństwo kilometry nie przeszkadzają im w utrzymywaniu kontaktu. Dodajmy klasycznego kontaktu, bo projektant pisze z siostrą listy.

Wyobraźcie sobie, jaka piękna musi być papeteria, na której pisze Karl!

Siostra Lagerfelda udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zdradziła te kilka smaczków. Christiane dodała, że nie czuje żalu z powodu ograniczanego kontaktu z bratem - "Wiem, że jest zajęty" - mówi.


Karl Lagerfeld ma SIOSTRĘ!

Karl Lagerfeld ma SIOSTRĘ!

Karl Lagerfeld ma SIOSTRĘ!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
w krawkowie dzień ...
hejłobuzy
w krawkowie dzień ...
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
szusz
MEGA MRÓZ,ALTA BAD...
NAJLEPSZE KOLORY S...
szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida