poniedziałek 12-02-07, czytany: 8500 razy, autor: Mignonne

Niech żyje bal

10 lutego świat kultury, biznesu i polityki pozwolił sobie na odrobinę luzu.

Bal DziennikarzyBal Dziennikarzy / Kapif
Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy zorganizowała w zeszłą sobotę swój słynny bal. Już po raz dziewiąty w Auli Politechniki Warszawskiej wspólnie bawili się przedstawiciele świata polityki, media i biznesmeni.

Kozaczek zrobił szybki przegląd kreacji i wybrał dla Was najciekawsze zdjęcia. Naszym faworytem jest kreacja Moniki Olejnik. Widać, że "pożeraczka polityków" jest zakochana, ponieważ ubrała się doprawdy z fantazją. Aż chciałoby się zapytać Monika, kto Ci to zrobił?. Czarna ogromna spódnica i toporne srebne buciki rzucały się w oczy i obiektywy. Tak samo jak przystojny partner. Nota bene przystojniak był najładniejszym akcentem stroju pani Moniki.

Zainteresowało nas także o co błagała Krzysztofa Maternę nowa prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Walz. Może prosiła o jakieś dowcipy którymi mogłaby przekonać pisowców, że rozliczenie jej męża jednak nie ma znaczenia. Lewica także wystawiła swojego człowieka do pląsów na parkiecie. Wojciech Olejniczak [podobno najprzystojniejszy polityk w RP-przyp.red] tańczył do upadłego. Przewodniczący klubu SLD znany jest z udzielania się w towarzystwie i ... z atrakcyjnej żony. Nie ustępował mu kolega z partii Ryszard Kalisz, choć kondycję ma ciut gorszą. Trzecie miejsce wśród polityków w kategorii szusu na parkiecie przyznaliśmy państwu Borowskim. Należy się im za wytrwałość i miłe dla oka okazywanie uczuć.

Redaktor naczelny Playboy'a Marcin Meller, aż poczerwieniał z zazdrości widząc pląsy lwów polityki. Istnieje także hipoteza, że to na widok biustu Kasi Obary. Faktycznie w granatowej kreacji prezentował się on imponująco.

Ze starszych twarzy telewizji pojawiła się Bogumiła Wander. W czarnej eleganckiej kreacji dostojnie postała na parkiecie. Ewentualnie obserwowała sufit.

Innym dziennikarzem, który przykuwał uwagę był Piotr Najsztub. Tym razem zamiast pytać zdobywał kobiety opowiadaniem. Jak widać na zdjęciu z powodzeniem.

Zainteresowała nas także jeszcze jedna para. Niestety nie wiemy kto to, ale szaleju się na pewno najedli. Chodzi o panią w granatowej sukni i w czarnych pończoszkach.

Zdjęcia z balu pokazały, że świat polityki i mediów prywatnie wcale nie jest nudny.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
FOOD HAUL,PACZKI,K...
Szusz
FOOD HAUL,PACZKI,K...
ZAKUPY Z TKMAXX
Mieszkamy tv
ZAKUPY Z TKMAXX
Nie Zatrzymasz Mni...
Jula (Juita Fabiszewska)
Nie Zatrzymasz Mni...
TEST HUBBY IN THE ...
Stylizacjetv
TEST HUBBY IN THE ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida