poniedziałek 12-02-07, czytany: 8453 razy, autor: Mignonne

Niech żyje bal

10 lutego świat kultury, biznesu i polityki pozwolił sobie na odrobinę luzu.

Bal DziennikarzyBal Dziennikarzy / Kapif
Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy zorganizowała w zeszłą sobotę swój słynny bal. Już po raz dziewiąty w Auli Politechniki Warszawskiej wspólnie bawili się przedstawiciele świata polityki, media i biznesmeni.

Kozaczek zrobił szybki przegląd kreacji i wybrał dla Was najciekawsze zdjęcia. Naszym faworytem jest kreacja Moniki Olejnik. Widać, że "pożeraczka polityków" jest zakochana, ponieważ ubrała się doprawdy z fantazją. Aż chciałoby się zapytać Monika, kto Ci to zrobił?. Czarna ogromna spódnica i toporne srebne buciki rzucały się w oczy i obiektywy. Tak samo jak przystojny partner. Nota bene przystojniak był najładniejszym akcentem stroju pani Moniki.

Zainteresowało nas także o co błagała Krzysztofa Maternę nowa prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Walz. Może prosiła o jakieś dowcipy którymi mogłaby przekonać pisowców, że rozliczenie jej męża jednak nie ma znaczenia. Lewica także wystawiła swojego człowieka do pląsów na parkiecie. Wojciech Olejniczak [podobno najprzystojniejszy polityk w RP-przyp.red] tańczył do upadłego. Przewodniczący klubu SLD znany jest z udzielania się w towarzystwie i ... z atrakcyjnej żony. Nie ustępował mu kolega z partii Ryszard Kalisz, choć kondycję ma ciut gorszą. Trzecie miejsce wśród polityków w kategorii szusu na parkiecie przyznaliśmy państwu Borowskim. Należy się im za wytrwałość i miłe dla oka okazywanie uczuć.

Redaktor naczelny Playboy'a Marcin Meller, aż poczerwieniał z zazdrości widząc pląsy lwów polityki. Istnieje także hipoteza, że to na widok biustu Kasi Obary. Faktycznie w granatowej kreacji prezentował się on imponująco.

Ze starszych twarzy telewizji pojawiła się Bogumiła Wander. W czarnej eleganckiej kreacji dostojnie postała na parkiecie. Ewentualnie obserwowała sufit.

Innym dziennikarzem, który przykuwał uwagę był Piotr Najsztub. Tym razem zamiast pytać zdobywał kobiety opowiadaniem. Jak widać na zdjęciu z powodzeniem.

Zainteresowała nas także jeszcze jedna para. Niestety nie wiemy kto to, ale szaleju się na pewno najedli. Chodzi o panią w granatowej sukni i w czarnych pończoszkach.

Zdjęcia z balu pokazały, że świat polityki i mediów prywatnie wcale nie jest nudny.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
Sylwestra Hello 20...
Jula zaśpiewała swój hit "Za każdym razem" podczas
Sylwestra Hello 20...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida