piątek 30-01-15, czytany: 7789 razy, autor: Rain Dog

Mozil do fanki: Proszę cię, wypier**laj! [VIDEO]

"Biorę na klatę to, że z wielką przyjemnością powiedziałem kobiecie żeby wypie**alała..."

Czesław MozilCzesław Mozil / © KAPiF
Czesław Mozil jest w trakcie trasy obejmującej 16 koncertów i dedykowanej Polonii mieszkającej w Wielkiej Brytanii. Muzyk promuje swoje najnowsze utwory składające się na swoisty seans o Polsce i Polakach. Mozil opisuje w nim, w jaki sposób postrzega kraj i mieszkających w nim ludzi.

Podczas ostatniego koncertu, który miał miejsce w Liverpoolu, doszło do nieprzyjemnego incydentu. W występie Mozilowi przeszkadzały dwie osoby - jak sam pisze - pijane kobiety, które głośni rozmawiały. W pewnym momencie, gdy zadzwonił telefon jednej z nich, artysta nie wytrzymał:

- Co jest z Tobą? Co jest? Jesteś nieszczęśliwa?
- Jestem szczęśliwa.
- Ja mam w dupie, ale jak widzę, że ty pier*** i ludzie koło ciebie są, wiesz, kulturalni, wiesz co, jest mi bardzo przykro, ale proszę cię, wypi***! - powiedział Mozil.


Kilka godzin temu na FB muzyka pojawił się wpis tłumaczący jego zachowanie oraz wideo z całego zajścia.

Gdy zaczynałem koncert w Liverpoolu była totalna cisza i skupienie. 130 osób siedzących i stojących, w milczeniu i z uwagą słuchało występu.

Od pierwszego kawałka nie mogłem się skupić, ponieważ dziewczyny po mojej lewej stronie były pijane i głośno ze sobą rozmawiały, co jakiś czas wulgarnie się zachowując. Wielokrotnie zwracałem im uwagę i prosiłem, żeby uszanowały innych słuchaczy. Wiele razy to właśnie publiczność komentowała ich żenujące zachowanie
- pisze Mozil.


Ja w moim Solo Akcie przedstawiam swoje życie na emigracji i to, jak je przeżyłem będąc dzieckiem. To bardzo intymne spotkania dla mnie i moich fanów, którzy też są emigrantami. Podczas tych koncertów wielokrotnie zdarzało się, że ludzie byli bardzo wzruszeni, a później mówili mi, że te teksty są bardzo prawdziwe, oraz że ktoś kto nie był na emigracji nie zrozumie o co w tym chodzi.

Już wiele razy w życiu zlekceważyłem sytuacje gdzie powinienem był zareagować. Biorę na klatę to, że z wielką przyjemnością powiedziałem kobiecie żeby wypier**lała, bo kilka razy wcześniej prosiłem ją, oraz jej koleżankę, o szacunek wobec innych. Gdy w pewnym momencie podczas spokojnej piosenki zadzwonił telefon jednej z nich, a ona go odebrała i głośno manifestując zaczęła rozmawiać przeszkadzając innym w odbiorze koncertu, to nie mogłem tego dłużej tolerować
- wyjaśnia swoje zachowanie w czasie koncertu.


Na Solo Aktach mam światło na ludzi żeby mieć z nimi kontakt, żeby czytać ich reakcje. Jak widzę, że jedna osoba przeszkadza całej reszcie to moim obowiązkiem jest zareagować. I tak zrobiłem. Był to finalnie jeden z najbardziej udanych koncertów na trasie. Po koncercie stałem ponad dwie godziny z fanami podpisując płyty i rozmawiając o zaistniałym incydencje.

Chciałbym dodać, że całą trasę (16 koncertów), zagrałem na własne ryzyko finansowe. Nie miałem żadnych sponsorów, ani z góry opłaconych koncertów. Wszystkie koszty trasy zostały pokryte wpływami z biletów. Nie licząc gigantów polskiej sceny metalowej, jestem jedyną osobą, którą odwiedziła Polonię w tak wielu miastach w całej Wielkiej Brytanii.

Podczas całej trasy koncertowej filmowaliśmy rozmowy z Polonią,
spaliśmy u emigrantów, nasza kamera rejestrowała ich życie. Z tych materiałów powstanie pełnometrażowy film dokumentalny "Wiwat Polonia!"


Post użytkownika Czesław Śpiewa.Mozil do fanki: Proszę cię, wypierd*laj! [VIDEO]

Mozil do fanki: Proszę cię, wypierd*laj! [VIDEO]Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida