wtorek 03-02-15, czytany: 6439 razy, autor: fyla

Milioner Janachowskiej o tym, jak powinno być w Polsce VIDEO

To nie Ameryka...

Krzysztof JabłońskiKrzysztof Jabłoński / KAPiF
Za każdym razem, kiedy osoba z show-biznesu związuje się z milionerem, w mediach robi się głośno. Paparazzi śledzą teraz z zapartym tchem Agnieszkę Szulim i Piotra Staraka. Niedawno sporo zamieszania było wokół Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Para wzięła ślub w lecie 2014 roku. Teraz Jabłoński, jako prezes Korona Candles, firmy produkującej świece, udzielił wywiadu agencji Newseria, w którym opowiedział o rynku amerykańskim:

– Amerykanie mają inne podejście – podkreśla prezes Korony. – To, co mnie w jakiś sposób zdziwiło, to ich otwartość i to, że wszyscy chcą nam pomóc. Amerykanie są bardzo otwarci, szczerzy, cieszą się z każdego miejsca pracy. Tak powinno być też w Polsce. Władze są bardzo otwarte. Już nie mówię o tym, że wspierają nas również finansowo, ale współpraca z nimi to naprawdę przyjemność. Tego powinny się od nich nauczyć polskie firmy i instytucje finansowe.


Firma fabrykę w USA otworzyła w listopadzie:

– W Stanach docelowo będziemy zatrudniali 170 osób. Obecnie pracuje tam 90 osób. W Polsce od lat nasze zatrudnienie jest na stałym poziomie i wynosi w zależności od sezonowości między 850 a 900 osób. Obecnie zatrudniliśmy kilka osób w Wieluniu, które obsługują naszą firmę córkę w USA, dając jej zaplecze logistyczne, serwisowe, IT.


Życzymy sukcesu.

 
Milioner Janachowskiej o tym, jak powinno być w Polsce (VIDE

Milioner Janachowskiej o tym, jak powinno być w Polsce (VIDE 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
W Krakowie cz 2
Hejłobuzy
W Krakowie cz 2
Jeden dzień do Vlo...
Julia Kobus
Jeden dzień do Vlo...
LUWR & TEST MACARO...
Julia Kobus
LUWR & TEST MACARO...
Ach, ta rodzinka! ...
Julia Kobus
Ach, ta rodzinka! ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida