niedziela 15-02-15, czytany: 30303 razy, autor: Rain Dog

Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johnson w 50 twarzach Greya?

Ma w czym wybierać.

Dakota JohnsonDakota Johnson / © Fame/Flynet
Wreszcie. Wyczekiwany od tygodni nie tylko przez podkochujące się w Jamie Dornanie młode panny, ale i stateczne mężatki film 50 twarzy Greya można już oglądać w kinach. Pierwsi widzowie o swoich wrażeniach na pewno napiszą na forach. My tymczasem posłuchajmy, co ma do powiedzenia na temat swoich ulubionych scen w filmie jego główna bohaterka.

Dakota Johnson (25 l.) opowiedziała w wywiadzie dla Access Hollywood, które fragmenty obrazu szczególnie przypadły jej do gustu. Pierwsza ze scen to ta, podczas której Christian Grey przesuwa kostkę lodu w dół po brzuchu Anastasii Steele. Druga z cyklu ulubionych to scena, w czasie której bohaterka traci dziewictwo:

Scena, w czasie której moja bohaterka traci cnotę jest tak piękna - zachwyca się Dakota. - I sposób, w jaki operator i reżyser nakręcili tę scenę, jest po prostu niesamowity. I te kolory! Obraz jest tak nasycony. I w takim świetle ogląda się naprawdę niezwykle ważny moment w życiu młodej dziewczyny, myślę, że to zostało bardzo ładnie pokazane - chwali twórców filmu Johnson.


Jeśli widzieliście już sceny, o których mówi aktorka, podzielcie się wrażeniami.Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johsnon w 50 twarzach Greya?

Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johsnon w 50 twarzach Greya?

Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johsnon w 50 twarzach Greya?

Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johsnon w 50 twarzach Greya?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Dakota Johnson
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida