czwartek 19-02-15, czytany: 6788 razy, autor: Rain Dog

Rodzina Bobbi Kristiny chce zarobić na tragedii?

Wstrętne.

Bobbi Kristina BrownBobbi Kristina Brown / © Fame/Flynet
Bobbi Kristina Brown (21 l.) jest nadal utrzymywana przy życiu. Córka Whitney Houston, którą znaleziono nieprzytomną w wannie 31 stycznia, stała się od tamtego czasu bohaterką wielu plotek. Od tych, które mówiły, że dziewczyna została już odłączona od aparatury, poprzez pogłoski na temat coraz słabiej pracujących organów, aż po doniesienia jednej z ciotek o tym, że Bobbi otwiera oczy i czuje się dobrze.

Okazuje się, że wszystkie te plotki należy mocno filtrować - wśród członków rodziny pojawiła się bowiem przemożna chęć udzielania wywiadów na temat stanu zdrowia córki Bobby'ego Browna, nawet jeśli miałyby się one mijać z faktami.

Us Weekly pisze, że jeden z członków rodziny postanowił nawet zarobić na wywiadzie. Za rozmowę na temat Bobbi zażądał kilku tysięcy dolarów. Chciał też, by opłacono mu taksówkę, którą miałby zajechać do hotelu. Następnie - już po wywiadzie - chciał mieć zagwarantowany pokój w owym hotelu. Ot, wycieczka.

Nic dziwnego, że ojciec Bobbi wydał oficjalne oświadczenie dla mediów, w którym powiadamia, że żadne z informacji wychodzących od osób podających się za spokrewnione w Bobbi nie powinny być powtarzane. Z powodu toczącego się śledztwa rodzina nie może bowiem udzielać żadnych informacji ani na temat stanu zdrowia dziewczyny, ani ewentualnych wyników dochodzenia.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
subskrybuj oficcja...
jula Milion słów teledysk
subskrybuj oficcja...
w takich warunkach...
Agent gwiazdy2 Jazda rowerem
w takich warunkach...
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida