piątek 20-02-15, czytany: 13116 razy, autor: Rain Dog

Beata Tadla na przekór plotkom

"A ja zapewniam, że można..."

Beata TadlaBeata Tadla / © KAPiF
Beata Tadla (39 l.) udzieliła wywiadu Grazii. W rozmowie został poruszony temat robienia uczciwej kariery. Dziennikarka Wiadomości powiedziała (cytujemy za Faktem):

Mam w sobie ogromną potrzebę samodzielności. Gdybym miała cokolwiek komukolwiek zawdzięczać, nie byłabym sobą. Nie wyobrażam sobie, że robię coś wbrew własnym przekonaniom, żeby osiągnąć cel i buntuję się, gdy czytam, że jeśli ktoś ma pieniądze, to na pewno ukradł. Albo gdy pracuje w telewizji, to jest reżimowym dzieckiem albo poszedł z kimś do łóżka. Nie można być w miarę zamożnym, bo po prostu się na to ciężko zapracowało? Nie można być na eksponowanym stanowisku, bo na pewno komuś się to zawdzięcza? A ja zapewniam, że można.


Poruszano też wątek donosu dziennikarki na przełożonego, który miał wykorzystywać swoje zwierzchnictwo w wywieraniu nacisku na kobietę - sprawę opisał tygodnik Wprost. Pojawiła się wątpliwość, czy to w porządku, że skandal ten został opisany anonimowo. Oto co odpowiedziała Tadla:

Rzeczywiście jest tak, że kobiety w Polsce boją się zgłaszać przypadki przemocy. Obawiają się bycia ofiarą podwójnie. Stygmatu, odium... Podejrzewam, że to mogą być potężne ludzkie dramaty i strach bierze górę.

Beata Tadla na przekór plotkom

Beata Tadla na przekór plotkom

Beata Tadla na przekór plotkomPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida