piątek 20-02-15, czytany: 17853 razy, autor: fyla

Rafał Maślak o swojej dziewczynie: Miarka się przebrała!

"Pracuje w klinice weterynaryjnej i..."

Rafał MaślakRafał Maślak / KAPiF, Facebook
Kiedy próbował swoich sił na parkiecie Tańca z gwiazdami, plotkowano, że spotyka się z Agnieszką Kaczorowską. Szybko jednak okazało się, że z tancerką łączy go przyjaźń. Rafał Maślak nigdy nie krył, że jest zakochany. Cały czas jednak milczał w sprawie danych swojej wybranki i nie pokazywał się z nią publicznie:

Dziewczynę mam, ale nie biegam z nią po mediach, nie fotografuję się na ściankach i nie opowiadam o swoim życiu prywatnym na okładkach magazynów. Czy to znaczy, że coś jest ze mną nie tak?- pisał kiedyś na swoim FB.


Wreszcie wydało się, kim jest ta jedyna. Maślaka po powrocie z Korei na lotnisku przywitała piękna brunetka. Szybko okazało się, że to Kamila Nicpoń, która w 2014 roku startowała w konkursie na Miss Wielkopolski.

Okazało się, że wyjawienie tajemnicy mocno zdenerwowało Rafała. Zamieścił na swoim FB długie oświadczenie:

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA !
Moi Drodzy ! Nie zabierałem nigdy głosu w temacie mojego życia prywatnego oraz tego z kim się spotykam. Do dzisiaj !
Od 2 dni trwa brutalna nagonka na moją dziewczynę, która przyjechała po mnie na lotnisko, w przerwie sesji zdjęciowej dla jednego z warszawskich hoteli. Wyprosiła godzinę przerwy, aby móc się ze mną zobaczyć. Nie miała już czasu, aby przebrać się w swoje rzeczy, więc przyjechała w tym, w czym pozowała ! Nie wystroiła się na lotnisko, aby zainteresować swoją osobą kogokolwiek. Chyba normalne jest, że po 2 tygodniach rozłąki, dwoje kochających się osób tęskni za sobą i nie jest priorytetem dobrze wyglądać, tylko po prostu się zobaczyć. Moja dziewczyna nigdy nie miała zadatków na gwiazdę, nie interesuje się szołbiznesem i nie ma parcia na szkło. Pracuje w klinice weterynaryjnej i czasami ma zlecenia jako fotomodelka. Lansowania w duecie nie było i nie będzie. Wspólnych wyjść na czerwony dywan i okładek też nie będzie ! Bardzo proszę, abyście dali Kamili spokój. Zabieranie z jej facebooka i Instagrama prywatnych zdjęć i dodawanie do tego ,,chwytliwych'' tytułów ma jedynie na celu wywołanie fali hejtu oraz zdyskredytowanie jej w oczach czytelników. Takim praktykom mówię STOP !


Sęk w tym, że Kamila nie jest anonimową dziewczyną, a jej profil na Instagramie jest publiczny. Gdyby chciała uniknąć rozgłosu, wystarczyło zmienić ustawienia...

Rafał powinien się aż tak obruszać?

 


Rafał Maślak o swojej dziewczynie: Miarka się przebrała!

Rafał Maślak o swojej dziewczynie: Miarka się przebrała!

Rafał Maślak o swojej dziewczynie: Miarka się przebrała!

Rafał Maślak o swojej dziewczynie: Miarka się przebrała!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
DIY SZAFECZKA
STYLIZACJETV
DIY SZAFECZKA
SYLWESTER HINTERTU...
Szusz
SYLWESTER HINTERTU...
Za każdym razem
Jula (Oficjalny kanał youtube JulaInfo)
Za każdym razem
vlog Kraków i kino
Hejłobuzy
vlog Kraków i kino
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida